2733
2734

۶ سال زندگی کردم با شوهرم با هردعوایی و اذیتی ساختم کنارمادرش بودن دخالتاش اخلاقای گندش وعصبانیتش کتکاش ساختم ....یه بار آزمایش نداد بفهمم ایراد از کی

اصلا ذوق بچه نداشت کلی رفتم دکتر هر آزمایش و دکتری رفتم نشد که نشد که خداروشکر از این مرد نشد...

الان سر یه دعوای کوچیک دادخواست طلاق داد و مزدمو داد دستم .... 

الام اینستا بلاگرا رو میبینم راحت بچه دار میشن میمیرم من عاشق بچه بودم اخه سنمم کم نیست ۳۰ سالمه

من از همه چی محروم کرد حالام زندگیمو داغون کرد...

همش میگم چرا خدا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هی منم ۶ ساله ازدواج کردم همسرم خوبه دوسم داره اما ما فامیلیم مشکل ژنتیک داریم دوتا بچه آوردم اما مشکل تنفسی داشت فوت شد الان دوباره یک ساله اقدام خبری هم استرس دارم هم بچه  میخواد  

خیلی فکرت درگیر بچس  

بابا دوستم  ۲۹ سالشه   هنوز ازدواج نکرده  

درسته اون شرایطش با تو فرق داره 

ولی  تو هم از نو شروع میکنی  

انقدر خودتو حرص نده   مریض میشی  

برو  بیرون سرگرم باش کوهنوردی با گروه ها برو یجوری خودتو مشغول کن که نرسی به این‌چیزا فکر کنی اوقات بیکاری و تنهایی نداشته باشی   بعد کم کم  کنار میای بااین قضیه    تو خونم بشینی  غصه بخوری بالاخره کنار میای با شرایط  چاره ای نیس   قسمت همین بوده  ولی اینطوری نمی مونه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
هی منم ۶ ساله ازدواج کردم همسرم خوبه دوسم داره اما ما فامیلیم مشکل ژنتیک داریم دوتا بچه آوردم اما مش ...

ببین اسی مردم چ مشکلاتی دارن  درد تو نسبت به کاربر لامیا بزرگتر نیس  بچه هاشو از دست داده درد جسمی و روحی رو باهم کشیده   من چون خواهرشوهرم جدا شد  دیدم  که چقدر غصه میخوره و افسرده شده برای همین میدونم تو هم همون طوری شدی   ولی اگر بری یه سر بهزیستی یا بیمارستان بخش کودکان سرطانی    درد خودتو یادت میره

شوهر پیدا میشه بچه میاری  خاطرت جمع  

حالت و وضعیتت اینجوری نمیمونه همیشه،

روزهای تاریک با روزهای روشن برابره

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سني نداري بازم 

اميد داشته باش .كسي كه تو گذشته بمونه نميتونه ايندش رو بسازه 

تو چيزي كم نداري تو ميتوني بسازي با يه ادم بهترش قطعا اگه گذشته جبران نشه ايندت كه ميتونه بدتر نشه

تو از اون چيزي كه فكرش رو ميكني خيلي بالاتري كافيه خودت رو پيداكني و دوباره روي پاهات ايست كني 

وسايلتم نگه دار اونايي كه دراينده لازمته اونايي كه ميتوني بهترش رو بخري بفروش

به اميد موفقيتت سربلند و پيروز باشي

ببین اسی مردم چ مشکلاتی دارن  درد تو نسبت به کاربر لامیا بزرگتر نیس  بچه هاشو از دست داده ...

درد کشیدین بچه هامو تا روز مرگش و هر روز هزار بار مردنش  رو جلوی چشام میدیدم منم هر بار با اونا جون میدادم میدونم از من بدبخت تر هم وجود داره اما خدا هیچ کسی رو با اولادش امتحان نکنه هر کسی به اندازه ی دردش قصه میخوره 

ا نشلاه توام زندگیت انطوری ک میخوای پیش بره