2737
2734

چطور با ۲۱ سال سن کسی توی زندگیم نیست

من خواستگار زیاد دارم ولی دلم میخواد اول عاشق بشم بعد ازدواج کنم، یکبار مزه ی شیرین عاشقی رو تجربه کردم و روز قبل بله برونم همه چیز بهم خورد.... 

الان دوسال از اون روز نحس گذشته و من کسی وارد زندگیم نشده... خواستگار شاید بگم بالای بیست نفر اومدن حرف زدیم ولی یا جور نشده یا خودم نخواستم چون حسی ب طرف نداشتم

همه دوستام اول عاشق شدن بعد ازدواج کردن

ولی من حتی نمیدونم کیس مد نظرم رو از کجا باید پیدا کنم

من خیلی عقاید و ایمان طرفم برام مهمه

عشقمم دقیقا باب میلم بود و مسئول یه هیئتی بود

الان چند ماهیه شاغل شدم و اصلا تو اجتماع نیستم ک با کسی اشنا بشم 

اما ب شدن دلم میخواد یه همدم داشته باشم ک ذوق ازدواج باهاش رو داشته باشم نه هر غریبه ای.... 

چند وقتیه حس میکنم داره وقتش میگذره و من ناامید از اینده ام.... 

یعنی تو قشر ما حداقل سن مهمه... 

دقیقا منم با اینکه سنم کمه ولی از این میترسم خانوادم به شدت سنتی هستن و حتی اگه بفهمن رل زدم یا غیره ممکنه بکشنم😑😐

از طرفی از ازدواج سنتی متنفرم دلم میخواد اول عاشق هم شیم

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با خاستگارات معاشرت کن حس ب وجود میاد. 

سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊
من تا ۲۱ سالگی هیشکی توو زندگیم نبود چ عجله ای دارین خدایی بشینین درس بخونین شاغل شین چیه این شوهر ...

واقعا زن برای کار کردن نیست

منی ک شاغلم و کارمم اداری و راحته دارم اینو میگم

ادم هرچقدر زودتر ازدواج کنه به گناه نمیفته و میتونه طعم خوشبختی رو بچشه اگر انتخابش درست باشه

تو قشر ما سن ۲۱ زیادهم هست یعنی زود دختر میدن و تمام دلهرم از اینم هست... 

2738
واقعا زن برای کار کردن نیست منی ک شاغلم و کارمم اداری و راحته دارم اینو میگم ادم هرچقدر زودتر ازدو ...

میگی خواستگار داری ی تایمی بذار برا آشنایی و شناخت شاید توو اون بازه زمانی ب دلت نشست یکیشون

به دلم نمیشینن😞

ظاهری یا رفتاری؟؟ 

سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊
هر دو😥🥲

عزیزم طاهر هنه چیز نیست. اگر مشکل حادی ندارند بهشون فرصت بدید باهاتون آشنا شن... حس ب مرور ب وجود میاد

2706