2733
2734

تاحالا با تور سفر رفتید؟

چند درصد هزینه ها رو تور تقبل میکنه؟

سفر به گرجستان راحت تره یا ترکیه؟

کدوم جاهای دیدنی بیشتری داره

اگه تجربه و اطلاعاتی دارید ممنون میشم باهامون به اشتراک بزارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکیه اخه چه داره بنظرم ادم بره ایرانو بگرده اینقدر جاهای قشنگ داره که ترکیه چیزی نیست بعضی کشورا واقعا قشنگن مثلا ونیزو من خیلی دوس دارم ولی واقعا یعضی جاها حز اینکه برای کلاس گذاشتنه هیچ زیبایی خاصی نداره که ادم به خاطرش سفر کنه ...جنوب و غرب و شمال و مشرق ایران خودش اینقدر زیبایی داره که چند سال طول میکشه بخوای همشو تجربه کنی 

2728

با توجه به تحقیقات من آنتالیا برای تفریح بهتره

اولین بار هم حتما باید با تور رفت

تور هزینه ورودی رو پرداخت نمیکنه

هزینه رفت و آمد و هتل و گردش با تور هست

ما برای تابستون میریم انشاالله

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

ادم پول بده بره یه کشور دیگه بره تو هتل بخوابه و اخرش چندتا لباس با مارک ترکیه ای بخره و برگرده که تازه تو خود ایران همون جنسا از ترکیه وارد میشه  اصلا نمیرزه جاذبه ی خاصی ام نداره فرهنگ مردمشم مثل ایرانه

ترکیه اخه چه داره بنظرم ادم بره ایرانو بگرده اینقدر جاهای قشنگ داره که ترکیه چیزی نیست بعضی کشورا وا ...

دقیقا

خودمم فکر میکنم جاذبه خاصی نداره که تو ایران نتونی ببینی

2740
دقیقا خودمم فکر میکنم جاذبه خاصی نداره که تو ایران نتونی ببینی

اون هزینرو بزارین برین کیش و قشم خیلی زیباتر از ترکیست بازم‌تصمیم با خودتونه ...من نمیدونم چرا از هیچ‌کشوری جز ایران خوشم نمیاد البته عراقم دوس دارم به خاطر زیارتش

ادم پول بده بره یه کشور دیگه بره تو هتل بخوابه و اخرش چندتا لباس با مارک ترکیه ای بخره و برگرده که ت ...

آدم باید سفر کنه

خارج و داخل

سفر کردن عالیه

یه سری آزادی ها داره که ایران نداره و این برای خیلی ها جذابه و تجربه ی جدیدی هست

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
اون هزینرو بزارین برین کیش و قشم خیلی زیباتر از ترکیست بازم‌تصمیم با خودتونه ...من نمیدونم چرا از هی ...

واقعا ایرانگردی تو برنامه ام هست...

اما دید ن ملیت و ملت های دیگه هم خیلی جالبه