2737
2734

این واقعا عادلانه است؟ من حالم خوب نیست چند روزه درست حسابی درس نخوندم من که معدلم هفتم ۲۰ بوده هشتم هم نوبت اول ۲۰ بوده اونم تو مدرسه فرزانگان 

خدایا اااا

میدونین من یکی از محکم ترین دلایلی که درس میخونم رهایی از این بدبختیه من مامان و بابامو دوست دارم با اینکه مامانم خیلی سر و صدا میکنه این روزا دعواست دائم تو خونه با بابام با ما بابام حالش خوب نیست نمیدونیم چشه مامانم مشکل کمر و گردن و معده و رحم داره من هم که تو پریودیم دائم عذاب میکشم بابام حتی گواهینامه و مدارک رانندگیشو برای دومین بار گم کرده ....

و هرینه اش واقعا زیاده فقط من و خواهر کوچیکم میدونیم چون گفت خونه رو بگردین ولی به مامان چیزی نگین الکی اعصابش خرد میشه 

و این روزا یکم بد خلقی میکنه و مامانم هم سر پول و کلا همع چیز زیاد اذیتش میکنه و تنها کاری که بابام میکنه اینه فوقش یه داده بزنه اونم نه زیاد بلند همع چی رو داخل خودش ریخته هم مامانم و هم بابام زندگی سختی داشتن نمیتونم به خودم حق بدم بگم خونوادم خوب نیستن نمیتونم نیاز هامو بهشون بگم سعی میکنم کمترین میزان درخواست ها رو داشته باشم اردو هم نمیخوام برم چون هزینه میگیرین هزینه شهریه هم تو سمپاد خیلی بالاست عذاب وجدان دارم 

من تازه با این وضعیت عید رفتم همراه یه گروه المپیاد ریاضی ترکمنستان برای مسابقات و روز مسابقه هم پریود شدم و هم سوء هاضمه داشتم از شب قبلش داشتم میمردم من من من خستم واقعا خستم منی که انقد ت زندگیم تلاش کردم بی وقفه ار وقت رفتم اردو پارسال یه کوچولو تو اتوبوس گریه کردم که مامانت برای پول دکتر نمیره توی خر پاشدی رفته قبرستون 

من واقعا خستم خیلی خستم از همه چی من به شدتامید داشتم و دارم 

اما حس میکنم باید واقعا ری استارت شم نمیدونم واقعا چیکار کنم الان تایم امتحاناست باید درس بخونم و اسنراحت نکنم 

من نمیخوام مامانم ناراحت شه که معدلم کم شده 

خدایااااااااا ففط تو رو میخوام من فقط یکی رو میخوام که بغلم کنه و بگه اشکالی نداره م....( اسمم) 

من باهاتم پشتتم یکی که بگه خودتو اذیت نکن اما در نهایت بازم با گفتن تمام این جملات به خودم میگم تو آدم خوبی نستی م....

تازه بابام ماشینش  هم خراب شده و کلی پول تامیرش بود و داد من شکستم از درون خیلی خیلی کم پیش میاد ت خونه برخلاف بقیه خواهرام گریه کنم و این باعث میشه فقط بتونم برم دستشویی گریه کنم ینی از اول همین شکلی بودم و تو خودم میریختم کمکم کن خدایا فقط تو رو دارم فقط تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فقط تلاش کن جواب تلاشتو میگیری از من ب تو نصیحت ک شاید ۱۵سال ازت بزرگ ترم طرف دوست پسر نرو و فقط درستو بخون 

ی روزی میبینی همه چیز داری 

قول میدم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
تو فقط تلاش کن جواب تلاشتو میگیری از من ب تو نصیحت ک شاید ۱۵سال ازت بزرگ ترم طرف دوست پسر نرو و فقط ...

اصلا ت فاز دوست پسر نیستم نمیخوام آیندم تباه شه اصلا پسری که فهمیده و عاقل باشه تو این سن میشینه درس میخونه آیندشو تامین کنه 

اصلا ت فاز دوست پسر نیستم نمیخوام آیندم تباه شه اصلا پسری که فهمیده و عاقل باشه تو این سن میشینه درس ...

افرین فقط ممطمین باش هم شغل خوب پیدا میکنی هم درامد 

چون دختر خوب  قانعی و تو این روزگار کم بچه ای پیدا میشه ک قناعت کنه یا ب پدر مادر چیزی نگه 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

سلام عزیزه دلم 

چقد دلت مهربونه و درکت زیاد💖🌈

عزیزم یاد نوجوانی خودم افتادم که درگیر چه مشکلاتی بودم 

هم مشکل مالی هم دعوای پدر مادرم ، هزینه های مدرسه 

منم خیلی وقتا اردو نمی‌رفتم🥺

شاگرد اول بودم  درسم عالی بود اما دغدغه خانواده م خیلی اذیتم میکرد همش با استرس میخوابیدم شبا 

اما....

همه ی اون روزها، تمام اون سالهای پر از سختی و استرس گذشت و تموم شد 

حالا من ازدواج کردم و در کنار همسرم زندگی خوبی دارم خداروشکر 

الان که اینا رو نوشتم چشمام پر اشک شد از یادآوری اون دوران 

عزیزه دلم میخام بهت بگم که میدونم گاهی از توانت خارجه اما بازم صبر کن و صبر کن 

مطمین باش تموم میشه و وارد مرحله ی جدیدی از زندگیت میشی

تو آغوش خدا رو داری، منم همیشه با خدا درد و دل میکردم اگه خدا نبود مطمینم مرده بودم

برات آرزوی سلامتی و حال خوب دارم خواهر کوچولوی قشنگم 

ان شاالله خدا زندگیو برات آسون کنه💖🌈🌱 

سلام عزیزه دلم  چقد دلت مهربونه و درکت زیاد💖🌈 عزیزم یاد نوجوانی خودم افتادم که درگیر چه مشک ...

من من نمیدونم چی بگم احساساتتون و خدا ...

خیلی شبیه منه 

من نمیخوام جلوی مامانم گریه کنم که دلش نشکنه یا جلوی خواهرم که فک کنن اوکیم من واقعا زخمای زیادی دارم رو دلم از خیلیا از خیلیا که تیکه انداختن و ناراحتم کردن

سلام عزیزه دلم  چقد دلت مهربونه و درکت زیاد💖🌈 عزیزم یاد نوجوانی خودم افتادم که درگیر چه مشک ...

واقعا امشب رو نمیتونم نمیکشم که بخونم باید خودمو جمع و جور کنم اما امشب نمیشه 

مرسی ازتون خیلی قشنگ بود دعاتون و حرفاتون