2737
2734
عنوان

توروخدابیاااایین درموردشوهرم

191 بازدید | 15 پست

خانما من گوشی شوهرم مدام دستم بود و کلا رکز نداشت و هیییچ حساسیتی روش نداره این موضوعم ماله چن ساله پیش ی سری توی گالریش ی عکس ازکانال ضیغه یابی بود.توی تلگرام مدام الکی ادش میکردن توکانالای صیغه یابی و هی لفت میداد.اما میکم اون عکسه رو نکنه اون ی مورد رو میخاسته ذخیره کرده.من شکاک و وسواسم بعدچن سال هی میگم اون عکس چی بود عصبی میشه میگ یاخود ب خود ذخیره شده یا بازش کردم دیدم ذخیره شده

😐😐ولش کن گیر نده 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ممکن تو گوشیش قسمت سیو پیکچر فعال باشه ایشون بی غرض عکسارو سیو کرده باشه منظوری نداشته باشه از ...

نمیدونم‌والا میگم پ فقط همون ی دونه عکسدباید سیو میشد البته یادم نیس اصلاااا ماله چن سال پیشه

2740

ببین میفهممت بعضیا خیلی حساسن همشم به خاطر اعتماد بنفسه من خودم تو این چیزا از همه دیوونه ترم‌ولی اگه بخوای مدام تکرار کنی ممکنه با خودش بگه من که اش نخورده و دهن سوخته ام بزار برم امتحانش کنم این که به من شک داره باور کن در نهایت اسیب بدتری میخوری و اون چیزی که ازش میترسی سرت میاد

ببین میفهممت بعضیا خیلی حساسن همشم به خاطر اعتماد بنفسه من خودم تو این چیزا از همه دیوونه ترم‌ولی اگ ...

اره درسته دقیقا حرفتون..ولی خب س چیزایی ک توذهنم مظکوکه من ازپادرمیاره قدرت زندگی رو اژم میگیره

2706