2737
2734

چند بار در روز استفاده می کنید؟

۴ نفر هستیم یعنی خیلی ظرف کثیف نمیشه ولی از ظرف شستن عاصی شدم😆 مهمون هم نداریم سالی دو بار یه خانواده ۴ نفره میاد خونه مون

شما راضی هستین؟

غریبه آشنا

نان شب 

عروس خونه 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خیلی خیلی ضروریه 

خوبه هست نبود ادم فلج میشد

روزی یکبار میزنیم همه ظرف ها تا اخرشب جمع میکنیم بعد میزنیم میشوره راحت

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍 (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
هرچندروز ی بار روشن میکنم مثلا امروز ک درگیر تی کشیدن و غذا پختم بودم دیگه وقت واسه ظرف نداشتم ریخت ...

راست هست که میگن باید کل ظرف ها رو باید نگه داریم تا یهو بذاری توی ظرفشویی؟ یعنی میشه کل ظرفشویی پر نشه ولی روشن کرد؟

غریبه آشنا
راست هست که میگن باید کل ظرف ها رو باید نگه داریم تا یهو بذاری توی ظرفشویی؟ یعنی میشه کل ظرفشویی پر ...

بله میشه واسه من اگه یه مقدار خالی هم باشه چدن گاز یا قوری کتری و اینا میزارم پر میشه

اون ک میگن باید پر بشه بخاطر اینه ک برق زیاد مصرف میشه

شما یدونه لیوان هم بزاری میشه

و در ضمن موقع روشن کردن میگه کدوم طبقه شسته بشه فقط بالا یا فقط پایین یا هردو 

مامان منم ۳۱ ساله ازدواج کرده تا حالا نداشته الان وام گرفتیم می خواد بگیره ایشالله شما هم کم کم می ...

ممنون عزیزم

مبارکشون باشه😍❣️🌹

به دل خوش استفاده کنن❣️🌹

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو