2733
2739

خودش قبول داشته باشه ک بیماره و دارو میخوره و کنترل میشه و اصلا دیگه علائم نداره خودشم داره تلاش میکنه برا درمان .این شخص وجود خارجی نداره .ولی بنظرتون حق ازدواج داره😂😐

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

چرا نداشته باشه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نه

این همه بیمار ازدواج کردن .ک کلا روانی ان و قبول ندارن و زندگی رو ب کام همه تلخ کردن .بعد فردی ک خودش قبول داره و دارو مصرف میکنه کسی رو اذیت میکنه چرا حق داره؟ .مرسی نظرت دادید .

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بابا اینهمه ادم با هزارتا بیماری روانی ازدواج‌میکنن اصلنم قبول ندارن بیمارن یه عمر شوهرو اطرافیانشونو اذیت میکنن اینکه شخص خودش بدونه بیماره خیلی ارزشمنده و مشخصه ادم شریفیه که قرص میخوره 

نه چون دارم تو خونوادم

خودمم داریم فامیل کلی گفتم .مثلا طرف قبول داره ک بیماره دارو مصرف میکنه و کسیو اذیت نکنه اصلا مثل ادمای عادیه.بیماری رو قبول کنه

2706