2737
2734

6تاعمه دارم   یکیش ازدواج کرده    یکیش طلاق گرفته  چون سنش کم بوده ازدواج کرده تو 16 سالگی 

بدون بچه

بقیشون بعد مرگ پدرشون ازدواج نکردن  با اینکه موقعیت داشتن   الانم سنشون بالا رفته  مثلا 35تا50

واقعا من دلیلشو نمیدونم

اما این موضوع واقعا عجیبه؟  اگر مادرشوهرم  یا فامیلای شوهرم پرسیدن چی بگم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو قسمت نبوده یا سرنوشتت اینطور بوده 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

بگو من خودم هم دلیلش رو نمیدونم تا بحال هم نپرسیدم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

بگو نمیدونم زندگی خودشونه توی زندگیش دخالت نکردم، بعد اونا میبینی یکهو چشاشون تعجب میکنه و میفهمن این پرسیدنشون خوب نبوده

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2738

بگو انتخاب شخصی خودشون بوده، ما خانوادگی به این مسائل توی زندگی همدیگه کاری نداریم

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

عجیب که نیست ولی خب یه عده که هنوز تو ۱۰۰سال پیش گیر کردن این موضوع براشون هنوز جا نیوفتاده که همه قرار نیست ازدواج کنن 

بگو ازشون نپرسیدم دلیلشو آخه ما عادت نداریم تو کار همدیگه دخالت کنیم و ...

2706