2737
2734
عنوان

ازدواج پایدار چطوریه ؟

170 بازدید | 22 پست

چی باعث میشه یه ازدواج پایدار بشه 

اصلی ترین دلایل طلاق چی بودن از نظرتون ؟ 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلی دلیل طلاق میتونه احترام نزاشتن بع حریم شخصی هم باشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍 (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️عکس پروفایلم خودمه😍🥰

اصلی ترین دلیل طلاق میتونم‌ اجبار از اول بگم‌

درسته عشق و.. باید تو زندگی باشه‌

ولی خب باید بهم‌بیان یا نه؟

کاربری در تاریخ `1403/01/31`واگذار شده‌'تایپک های قبلو گردن نمیگیرم:)ببین کجا شدم اسیرِ تو؟:) 
2738

میتونه خیانت باشه

وظایف زناشویی انجام ندادن 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍 (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️عکس پروفایلم خودمه😍🥰

فقر،،، ک تن فروشی رو هم زیاد کرد 

بی فرهنگی در استفاده از مجازی ک باعث خیانت در برخی خونواده ها شد

اعتیاد

بیکاری و بی عاری برخی مردها

پر توقعی ک اونم ی عاملی مجازی بود 

مستقل شدن زن ها ک خیلی خوبه البته و زیر بار زور نمیرن و تو سری خور نیستن ک ب هر قیمتی پای زندگی با هر اسکلی بمونن

مادر شوهر    +++++

محدود کردن زن و مرد توسط همسرشون

اقایون نمیدونن بعد ازدواج خانم میشه اولویت اول 

یادشون میفته مادر خواهر دارن

اطراف من همه دعوا ها بخاطر فامیل شوهر هست و شوهری که خیلی چیزا رو بلد نیس

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706