2733
2739

خییییییلی سخته بابا که چی انقد سنگینه؟ جنگه مگه؟ دختر من ک اصلا یاد نمیگیره ینی همینجوری بلده ولی رو برگه و سوال اصلا استرس گرفتم😭😭😭😭😭

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
حالا دوم ببینی چی میگیییی 🙄🙄🙄🙄 خدایی دیگه شورشو در آوردن 

نگوووووووووو تروخداااااا بچتون دومه؟

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم راهش اینه مدام باهاش تمرین کنی 

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
2740

جدی میفرمایید؟

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
شما مگه یه کشور دیگه ای؟

انگار اسی یه کشور دیگس

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2706