2737
2734

خسته شدم خدایااااا‌..مگه من کلفتم اخه ...بخدا پاهام همیشه دردمیکنه واریس گرفتم ازبس همش سرپام یا پای ظرف شویی یا پای گاز یا جارو بزن یا سرامیکهارو تمیز کن یا گردگیری کن ...با این شوهر تنبل و شلختم که تازه میاد ایرادم میگیره خیلی تنبله دقیقا عینه بچه میمونه میشینه یه جا هی دستورمیده اینو بده اونو بده...بارهام بهش گفتم یه کم کمکم کن اصلا انگار نه انگار...قبل ازدواجمون چه دروغایی که نمیگفت میگفت ظرفاتو میشورم اوشینت میشم توهمه کارا کمکت میکنم نمیزارم سختی بکشی دقیقا برعکس بود...قبل ازدواج بهش گفتم من مهمترین معیارام وفاداری و اخلاق و سالم بودنه طرفمه...گفت خیانت!!عمرررااا یعنی توخوابم نمیبینی بهت خیانت کنم من زن لختم کنارم باشه به والله نگاش نمیکنم خیلی روخودم کنترل دارم‌..بعد ازدواج بارها خیانت کرد ..قبل ازدواج گفتم دلم نمیخواد طرفم سیگاری باشه ازدخانیات بیزارم گفت نه اهل دود نیستم الان هم سیگار میکشه هم قایمکی مواد میکشه‌‌..قبل ازدواج میگفت یکی دوسال حومه تهران میشینیم بعد میایم تهران الان سه سال شده ما همچنان اینجائیم همیشه هشتش گرو نهشه به یه کدوم از وعده هاشم عمل نکرد...فقط وفقط دروغ تحویلم داد الانم ازم بچه میخواد و به هیچ عنوان دوس ندارم بچه دار شم ..نه انگیزه ای دارم نه دل ودماغی ..همینجوریش پدرم دراومده حالا یه دردسرم برای خودم درست کنم ..هییی لعنت به این سرنوشت😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیادی رو دادی خب 

حالا هم خودتو هلاک نکن 

ب درک ک ایراد بگیره 

هفته ای یکی دوباره فقط جارو و تی بزن 

ظرف شستن و اشپزی ام ک همبشه هست 

نیازی نیست انقد خودتو اذیت کنی 

همین مردا دو روز دیگ خدایی نکردی نتونی دیگ راه بری و کار کنی 

سریع میرن سراغ یکی دیگ 

کارای تو‌رو که نمیکنع

2740
همین که انقدر عقل داری توی این شرایط بچه نیاری ۱۰ به هیچ از بقیه جلویی. خیلیا به امید خوب شدن طرف بچ ...

نه بابا بچه میخوام چیکار دیگه حس وحالشو ندارم بعدشم اون طفلکم نمیخوام بیاد سختی بکشه‌‌..زندگی خیلی چیز چرتیه برای من که فقط غم وغصه بود 

تنبلی که اکثرا مردا بعد ازدواج تنبلن

اکثرا میزنن زیر قول هاشون

اخلاق های گندشون رو میشه 

ولی خیانت و اعتیاد و سیگار خیلی بده 

بچه نیار فعلا ...تا تکلیف زندگیت معلوم بشه

نذار سن ت بره بالا ...زود تکلیف خودتو با زندگیت مشخصکن

2706