2733
2734

سلام چطورین 

خانما من آخرین پریودیم ۲۵ بهمن بوده 

۲۰ فروردین که رفتم سونو واسه قلب

من ۷ هفته و ۵ روز بودم که متخصص گفت سن جنین ۷ هفته و یک روزه 

ینی ۴ روز فرقشه 

این ینی من ۲۵ بهمن که پریود شدم ۴ روز بعدش لقاح انجام شده ینی ۲۹ بهمن 

ولی من هنوز پریود بودم اونجا 😐

ینی انقد زود تخمکم آزاد شده و لقاح گرفته ؟

و این به جنسیت جنین هم ربطی داره آیا؟ ممکنه چی باشه؟

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چکم روز تولد پدرم مثبت شد😍 تو دلی من عاشقتم ولی خیلی اذیتم میکنی یکم شل بگیر عزیزکم دارم میمیرم از علائمت😪برای سلامتی خودم و تو دلیم اگه دوس داشتی دعا کن 🫠🥰 منم از ته دلم آرزو میکنم هرچه سریعتر به خواستت برسی🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هفته بارداری با فعااست تخمک ن لقاح

از روز دوم پریود باردلری شروع میشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731
سوال منم هست 🤔

چطور مگه شماهم اینطورید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چکم روز تولد پدرم مثبت شد😍 تو دلی من عاشقتم ولی خیلی اذیتم میکنی یکم شل بگیر عزیزکم دارم میمیرم از علائمت😪برای سلامتی خودم و تو دلیم اگه دوس داشتی دعا کن 🫠🥰 منم از ته دلم آرزو میکنم هرچه سریعتر به خواستت برسی🙂
شاید باورت نشه همین سوال منم هسسسس الان من ۸ هفته و ۶ روزم...دستگاه سونو حساب کرده...همبنقد میرم عق ...

افرین دقیقااااا خیلی عجیبه کاش یکی جوابمون و بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

دقیق نمیشه که زمان لقاح رو مشخص کرد ،تقریبی حساب میش واختلاف بین سونو وآخرین پریود طبیعیه

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
ولی من شنیدم میگن این سن جنین ک میگن دقیق نیست از رو میزان رشد جنین و اخرین رابطه پدرو مادر حدس میزن ...

چرا دیگ عزیزم سونو از روی سایز و اندازش سن دقیق شو میگه 

نمیشه که اشتباه باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطور مگه شماهم اینطورید؟

بله هم زن داداشم 

هم خودم دختر اولم طبق سونو لقاح روز چهار پریودی بوده .

یعنی تخمک کی آزاد شده ما روز ۶ پریودی که پاک شدم رابطه داشتیم 

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
بله هم زن داداشم  هم خودم دختر اولم طبق سونو لقاح روز چهار پریودی بوده . یعنی تخمک کی آزاد شد ...

پس ینی اشتباهه سنش ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس ینی اشتباهه سنش ؟

نمیدونم منکه چند ساله سواله برام 

دکترا بیشتر از رو اندازه اندام جنین با تخمین یک یا دوهفته 

تاریخ میزنن 

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای