2737
2734

خواهرشوهرم ۲۹سالشه مجرده و گستااااخ هاا گستاخ ک میگم یعنی خیلی زیاد

ب حرف هیچکدوم از خانوادش گوش نمیده 

بیشتر شبا ک اصلا خونه نیست تا صبح میگه پیش دوستام بودم

داداشارو دک کرده رفته خونه جداگرفته 

همیشه لباسهای خیلی باز و زننده میپوشه 

خصوصیاتشو میگم ک بدونید چجوریه 

اخلاقش ک زبووون ۳متتتتتر

دوست پسرم ک دیگه زیاد داره شکی درش نیست 

حالا اینا ب ما ربطی نداره 

یه دعانویس خیلی قهار و موکل دار به برادرشوهرم یکی دعات کرده رفته چالش کرده تو قبرستون

اوایل ب برادرشوهرم نگفته کیه تا ۳روز اصرار کرده بگو کیه توروخدا اونم دیگه از کوره در رفته گفته بابا خواهرته خواهرت

میگه شبا تو خواب جن میاد خفم میکنه و زنمم اصلا پیش من نمیتونه بخوابه جدا میخوابیم چندماهه

اتفاقا منم دیگ پیش شوهرم شبا نمیتونم بخوابم سختمه بخدا نمیدونم چراااا میگم نکنه مارم دعا کرده 

الان رفتن سروقتش ببینن چکارشون داشته 

اخه خیلیم دک و پز داره بنظرتون اینکار ازش برمیاد؟؟؟

ببینید من خودم طرفدار حقوق زنان هستم و تا حدودی آزادم

اما چارچوب خانوادمو رعایت میکنم 

این دختر گوشش اصلا بدهکار نیست و کاره خودشو میکنه تا الانم بارها مچشو گرفتن با پسرای دیگه اما اصلا آدم نمیشه بدترم میشه 

هلاک این مدل خانمای اینجام ک همه چیزو در مورد شخص مد نظرشون میگن،اغراقم میکنن،آخرش میگن حالا ایناش ب من مربوط نیست🥴🥴

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هلاک این مدل خانمای اینجام ک همه چیزو در مورد شخص مد نظرشون میگن،اغراقم میکنن،آخرش میگن حالا ایناش ب ...

من یه تصور ذهنی از شخصیتش دادم ک شما بگین بنظرتون اینکارو کرده یا نه 

شما چی میگی این وسط

2740

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست

یکی هست پولدار تو پول غلت میزنه 

یعنی ادای روشنفکرا رو در میاره بیا ببین

کلی دک و پز

من شنیدم اصلا باورم نشد این بخواد بره پیش دعا نویس

بود شوهره رو طلسم کرده کل فامیل شوهرشم طلسم کرده

من نمیدونم مرگش چی بوده

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2706