2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بالاخره تونستم یه عکس یکم سسکی بگیرممم😐😂🤦🏻‍♀️

چند سالته 

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2731
توروخدا عکساتون اینجا نزارید ببینید چقد سو استفاده میشه بازم عبرت نمیگیریم ما یکی اقا بود بچها میگفت ...

کسی که اینجا عکس میزاره میدونه سایت عمومیه و هرجور آدمی عکسشو میبینه باید خودشو برای هر اتفاقی آماده کنه

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740
یکی اومد گف کیمیا...اون وسط یکی اویزون شده ب ابرو...یکی دیگ میگه واییی منم میکرو کردم خوشمل شدم...

جان؟

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
وقیح عکس منم گذاشته پیجش شناسایی شم بابام میکشتم

آره وقیحو میدونم ولی اون  تاپیک که گفت جاریم به شوهرم چشم داره انگاری عکس یکی از کاربرا رو بجای جاریش گذاشته و داستانش دروغ بود،،سم خالص😑

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
کسی که اینجا عکس میزاره میدونه سایت عمومیه و هرجور آدمی عکسشو میبینه باید خودشو برای هر اتفاقی آماده ...

خیلیا دلشون پاکه فک میکنن همه مثل اونان خیلی هام کثیفن فک میکنن همه مثل خودشونن

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔
2706