2737
2739
عنوان

این کجای بچه میشه سونو انتی

243 بازدید | 25 پست

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
سرش نیس؟

نمی دونم گلم سه تا عکس بود بزا بزارمش

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پشتش به ماس؟🤔

🤣🤣🤣

نمیدونم

واقعا کجاشه؟

توروخدا بگید اون چیه؟

🤣🤣🤣 نمیدونم واقعا کجاشه؟

تو اون یکی عکسا که نینیت قشنگ مشخصه😍😍😍

اینییکی انگار سرشو اونوری کرده یا عکسو از یه زاویه دیگه گرفتن 

سرشه فک کنم =)))

وای دلم نینی خواسسس خدا حفظش کنه براتتت گوگولیووو😍😍😍

2740
تو اون یکی عکسا که نینیت قشنگ مشخصه😍😍😍 اینییکی انگار سرشو اونوری کرده یا عکسو از یه زاویه دیگه گ ...

اره میبینی چقد خوشگله😍😍😍

اره شاید عزیزم 

حسم از اول میگفت دختره الانم که عکسشو دیدم بیشتر مطمئن شدم

تو اون یکی عکسا که نینیت قشنگ مشخصه😍😍😍 اینییکی انگار سرشو اونوری کرده یا عکسو از یه زاویه دیگه گ ...

مررررسی عزیزم❤️❤️❤️

شاید جفته

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹

عزیزم زوم کرده که ستون فقرات و مهره های گردنشو ببینه واسه عدد ان تی

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

نمیدونم ولی انگار پسره

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
اره میبینی چقد خوشگله😍😍😍 اره شاید عزیزم  حسم از اول میگفت دختره الانم که عکسشو دیدم بیشتر ...

الهییی هنوز جنسیتو نگفتن ؟😍

اوخییی پا قدمش خیر باشه الهییی 

اسم انتخاب کردی؟

شاید جفته

نمیدونم والا

2706