2737
2739
عنوان

از تلفن حرف زدن خوشم نمیاد

135 بازدید | 22 پست

البته خانواده م مشکلی ندارم

ولی خاله وعمه ودایی و...به هیچکدومشون زنگ نمیزنم

کسی زنگم میزنه جواب نمیدم همه هم از من گله میکنن هی میگن خطت کدومه چرابرنمیداری

تازنگ گوشیم میخوره استرس میگیرم برنمیدارم

الان داییم از کربلا اومده بهش زنگ نزدم شرایط حضوری رفتنم ندارم نمیدونم چیکارکنم البته بار چهارم یاپنجم هستش میره اولین زیارتش نبوده

الانم بیرون بودم اومدم خونه دیدم گوشیم یه شماره ناشناس هستش برنداشتم

کسی اینطوری بوده خوب شده باشه؟

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

من انقد ذوق میکنم زنگ میزنن 🥲🥲🥲

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من انقد ذوق میکنم زنگ میزنن 🥲🥲🥲

خوشبحالت

پس چرا من اینطوریم😫

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
خاطره بدی داری از تلفنی صحبت کردن ؟

بچه بودم خیلی سوتی میدادم

مثلا میخواستیم یه قضیه روپنهون کنیم من گوشی روجواب میدادم

آخرم لو میدادم خانواده م دعوام میکردن

ممکنه به خاطر اون باشه؟

2740
تلگراف بزن  نامه بنویس  با دود علامت بده  نامه به کبوتر ببند بفرستید بره  را ...

😂😂چرا راه های ارتباطی قدیمو میگی خواهر

منم تلفنی متنفرم جز خواهرم وشوهرم بیشتر چت حتی اگ کار خیلی مهمی باشه

دقیقا من فقط میتونم چت کنم از تلفن متنفرم

عزیزم احتمالا شما یه فرد درونگرایی و افراد درونگرا از تلفنی صحبت کردن متنفرن.

منم همینم، و هیچ‌رقمه خوب نشدم، باهاش کنار اومدم ولی مشکل اینجاس که بقیه به هیچ وجه باهامون کنار نمیان😂

بچه بودم خیلی سوتی میدادم مثلا میخواستیم یه قضیه روپنهون کنیم من گوشی روجواب میدادم آخرم لو میدادم ...

آره عزیزم به خاطر همینه

باید باهاش روبه رو شی نمیشه که الان یکی از راهای ارتباطی هست به نظرم سعی کن کم کم انجامش بدی

ای وای این خود منم😂😂😂😂 این یه نوع اضطراب اجتماعی هس کلا ذاتیه کاریش نمیشه کرد مگر یکم ادم شرو ک ...

هعی پس نمیشه کاریش کرد

همیشه هر کی منو میبینه قبل اینکه حرف بزنیم میگن چرا گوشیتو جواب نمیدی بهشون میگم دوست ندارم بازم متوجه نمیشن😂😂

2706