2733
2739
ممیکروب و اسید و ورم داشتم

ورم معدتون هم خوب شده؟؟

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
الان مامانتون‌خوبه میتونه غذا اینا بخور

آره بابا بعد از آندوسکوپی هم تونست غذا بخوره ،با ببهوشی هست یا بی حسی؟

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

منم وقتی سه ماه بارداربودم خونریزی معده کردم بستری شدمگفتن باید آندوسکوپی بدم عین چی گریه میکنم خانمه میخاس بزور ببرم همه کسایی که اونجا بودن گریه هامو دیدن گفت نگران نشو ما حواسمون بهت هست گریه نکن بعد یه نفر اومد گفت نه انجام نده خطرناکه خانمه ک میخاس بزور ببرم واس آندوسکوپی دعواش کرد اونم اشاره کرد گفت نرو رفتم پیش دکترم ترسید گفت نکنه انجام دادی گفتم نه گفت اگ انجام نیدادی دورازجون بچه ات ناقص میشد

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
2740
دیگه نرفتم دکتر ببینم وضعیتم چطوره. ولی دیگه معده درد ندارم

خدا رو شکر 

به مادر من گفتن ورم معده و میکروب معده ولی خب داروهاش همون 2هفته بود واسه میکروب ،واسه ورم معده داروی خاصی نداد واسه همین ازتون سوال پرسیدم 🙏🙏

وای🤦🏻‍♀️

بخدا خیلی روز بدی بود

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
2706