2733
2734
عنوان

هی می‌گفتید چرا فروردین تموم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 44 پست
مبارکههه❤️😍

مرسی عزیزممم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق نامردم دوباره رفت💔

ولش کن، چیزی که زیاده عشق و پسر ، مطمئن باش روزی یک با لیاقت تر و آدم مناسب تری پیدا میکنی

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
کی کجا تگم کردی ندیدمم

عزیژم تاپیک کاربرایی ک‌دویشون داری دیگ 

بعد بجز تو کسی دیگم هست با این نام یا فقط خودت چنتا کاربری داری با این نام

هر کی درخواست بده خره ،😝😝😝 دیگه خود دانید،🤣🤣🤣
2728
ولش کن، چیزی که زیاده عشق و پسر ، مطمئن باش روزی یک با لیاقت تر و آدم مناسب تری پیدا میکنی

ولی بازم هیچکی این نمیشد 

کلا هر کی بخواد وارد زندگیم شه با این مقایسش میکنم 

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
عزیژم تاپیک کاربرایی ک‌دویشون داری دیگ  بعد بجز تو کسی دیگم هست با این نام یا فقط خودت چنتا کا ...

نه من ندیدم برام اعلان نیومد 

فقط همین یک کاربری رو دارم نکنه یکی دیگه رو تگ کردی😂

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
2738
ن اسمت اومد...بیین ،، @خدای_جذابیت ‍  اوه این تو نیستی

نه من کنار اسم _ رو گذاشتم 

یکی دیگه رو تگ کردی😂🤦🏻‍♀️

یکی هس پروفشم با تو فرق داره ک

پروف من حالا حالا همینه 

شایدم عوض کردم ولی عوض هم کنم همون شادمهر میذارم 

ولی تگش کردی اگه دیده باشه هم خوشحال میشه هم میگه این چرا منو. تگ کرده🤔😂

پروف من حالا حالا همینه  شایدم عوض کردم ولی عوض هم کنم همون شادمهر میذارم  ولی تگش کردی ...

خخخخخ....خودش  می‌فهمه اشتب شده اخه من اونو یکبارم تو‌تاپیکا ندیدم

هر کی درخواست بده خره ،😝😝😝 دیگه خود دانید،🤣🤣🤣
خخخخخ....خودش  می‌فهمه اشتب شده اخه من اونو یکبارم تو‌تاپیکا ندیدم

اشکال نداره ولی همین که خواستی تگم کنی برام کلی ارزش داره♥️🫂❤️😍

نه واقعا هیچ برهه ای از زمان برای من مثل چشم به هم زدن نگذشته 

فروردین هم کشت مارو تا تموم شد

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706