2737
2734
عنوان

یکم عذاب وجدان دارم...

104 بازدید | 16 پست

صبی زنگ زدم مادرشوهرم اخه مدتی بود زنگ نمیزد

بهش گفتم عصری بیاد پرو شلوارش ک براش دوختم

گفت نوم پیشمه (پسر خواهرشوهرمه ۱ سالشه بشدت شلوغ و متاسفانه خیلی بد تربیت شده )اگه یکم دیگه  دخترم اومد دنبالش میام

منم حسابی تو خونه کار داشتم شوهرم۶ تا مرغ از دم انبار مرغ گرفته بود باید تمیز میکردم خلاصه کلی کار داشتم اصلا اصلا حوصله مهمان ندارم  ظهر شوهرم یه لحظه میره دم خونه مامانش اینا ازش ک پرسیدم خواهرت اونجا بود گفت نه و بچش بود

فهمیدم ک خواهرشوهرم قراره بیاد خونه مامانش واسه همین تا الان نیومده دنبالش ینی خواسته برا شام بیاد

خلاصه از انجایی ک من ب مادرشوهرم گفته بودم بیاد مطمئن بودم اونارو هم با خودش میاره

شوهرم گفت زنگ بزن بگو عصری باید بری بیرون ی وقت دیگه بیاد 

بس ک بچه های خواهرشوهرم شلوغن شوهرمم تحملشون رو نداره

اخه گند میزنن ب خونه زندگیمون همش باید دنبالشون باشم این دفعه چندمه ک اینطوری میپیچونم و حس بدی دارم ولی خداشاهده بچه هاش وحشتناک شلوغن و خونه رو بهم میریزن سری قبل بچه ها هرچی زغال تو حیاط داشتم  ریختن رو فرشام و...

بنظرتون متوجه شدن؟؟عذاب وجدان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به بچه ی ۱ساله میگید به شدت شلوغه.  و بد تربیت شده؟ طبیعت بچه ی ۱ ساله همینه دیگه چه تربیتی با ...

منظورم اینکه فحش بهش یاد میدن یا عصبی بارش اوردن هرچی میبینه میشکنه و پرت میکنه سمت ادم

2728
این چه طرز فکریه خب بزار بریزن بهم بعد درست کن چرا خودتو اذیت میکنی 

اخه از لحظه ایی ک میان همش سرپام تا بعدش ک میرن همش باید دنبالشون باشم سری قبل اگه نرسیده بودم تلویزیون رو انداخته باشن 

مامانشم عین خیالش نیست اصلا میره جایی بچه هاشو رها میکنه

2740
بهشون بگو که از این کارا بدم میاد که نکن 

مشکل همینجاست اصلا حرف گوش کن نیستن ۲ تا بچه اخرش یکی همین پسر کوچیکست ک یه سالو خورده اییه یکی هم دخترش ک ۴ سالشه ینی هرچی میبینن باید پرت کنن رو زمین اخم کنی گریه و زاری میکنن تهش مامانشون میگه بده دستش 

2706