2733
2734

حالا یه دو سه ماهی بود باشگاه نرفتم دیگه از امروز ثبت‌نام کردم دوباره، پسرمم باشگاه میبرم کلاس ورزشی میره، حالا بهم میگه خب داری طوفان می‌کنی انگار دیگه همش بیرونی😑😁😁بهش میگم زورت میاد میگه نه به اون موقع نه به الان داری طوفان می‌کنی☹️حالا بخدا جاریم ماشین زیر پاشه همه کارا رو خودش می‌کنه از خرید خونه تا چیزای دیگه همه کارا با خودشه شوهرش کارش جوریه که نمی‌رسه اونوقت من اینقدر خوشم میاد که واسه خودش میزنه بیرون شوهرش کاریش نداره، اونوقت شوهر من تا یه باشگاه میرم میگه چخبره😑

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهل سالمه دوتا بچه دارم شوهرم تا باحال نزاشته تنهایی از در برم بیرون نانوایی میرم خون به پا میکنه

اووووو پس صد رحمت به شوهر من😁🙄بابا رو شوهرت کار کن

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2728
2740
چرا جلوش واینستادی؟  برا این مردا تنها راه چاره شون اینه که عین خودشون باشی .. تو سری خورومظل ...

زورم بهش نمی‌رسه هرچی بخوام میخره میاره میگه بهونه ات چیه خیابون نرو به خانواده آن بگو هر روز اونا بیان ولی تو نرو

نه اونا پسرن

این تاپیک من خودم را دوست دارم بانو آرتمیس روخوندین؟ 

حتما بخونین 

کمکتون میکنه ....

تمرین کنین حرفاتونو بهش بزنین تو دلتون نگه ندارین...

مثلا من دلم میخواد فلان کارو کنم،فلان جا برم،من دلم گرفته ...

و...

اخه بعد دوتا بچه ،چرا اینجوری مونده؟🤔

زورم بهش نمی‌رسه هرچی بخوام میخره میاره میگه بهونه ات چیه خیابون نرو به خانواده آن بگو هر روز اونا ب ...

کوتاه نیا عزیزم 

این حقت نیس برده اون باشی.

همش بگو من میخوام برم دلم میخواد برم...

به بهونه کلاسی چیزی ثبت نام کن  برو...

یکی دوسال شاید طول بکشه سخت بگذره ،ولی درست میشه .

اگه کوتاه بیای دیگه تا آخر عمر عادتش میدی...

2706