2737
2734
عنوان

یه سوال بپرسم چجوری اینقدر راااحت

331 بازدید | 36 پست

با آقایون حرف میزنید یا قلب و .... می‌فرستید چه داخل سایت چه فضای مجازی.

مگه شما شخص مقابل رو میشناسید که این همه خودتون رو در برابرش کوچیک می‌کنه اونم آقا

یک مقداری عفت و حیا داشته باشید...☝️

قلبه دیگه

با ایموجی قلب هم مگه تحریک میشن؟ 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به راحتی حرف می‌زنم ولی قلب نمیفرستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731

قلب برای یه آقا؟ من که ندیدم

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

یعنی چی راحت؟ یعنی تو خیابون یه اقای آشنا بهت سلام کنه میگی من با حیام سلام نمیکنم؟ حرف داریم تا حرف. همه حرفا لاس زدن نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
قلبه دیگه با ایموجی قلب هم مگه تحریک میشن؟ 

تحریک که نه ولی خوبم نیست 😐

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]

قلب که نه زیاده رویه

ولی در حال حاضر تو جهانی هستیم که تو اکثر جاها کارت به آقایون میوفته، چه محل کار و دانشگاه و... ، پس بهتره صحبت باهاش عادی باشه براتون

از نظر من مانعیتی وجود نداره براش 

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2706