2752
2734
عنوان

اگه مرد بودی کیو میگرفتی😂🙌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 3917 بازدید | 277 پست

هیچکس😂😂😎

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
هیچکی

چرااا 

افتخار بده 😂

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کیو میگرفتم که هرچی خوشکلی و مهربونی تو دنیا باشه اون داشته باشه    

اووو😂😁

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨
2731
میدونم اگه مرد بودم هیچکس زنم نمیشد انقدر که خوشتیپ میشدم 

چرا خببب 

من میشدم😁😂

دختری که به هیچ پسری پا نده و از خانواده فرهیخته و با کلاس باشه خودشم زیبا و با رشته تحصیلی توپ و ...

چشم چشم😂

من زن نمیگرفتم واقعیت 

به چه علت؟😂☹️

اووو😂😁

بلههههه  

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
البته قبلش همه لاشی بازی هامو میکردم  خدا دونسته چ جنسی منو افریده پسر بودم حتی الان ب تو هم ر ...

شکر که دختری😁😁😁🥴

چون همش گوشته سفیده غنیه 🥲😂😂😁

لعنتییی😂😂😂☹️

2706