2737
2734

حدود دوسال قبل خیلی صمیمی بودیم درحدی که هر روز همو میدیدیم بعد من یه کاری کردم خیلی ناراحت شد البته قصدم ناراحت کردنش نبود خلاصه رابطه‌امون بهم خورد بعدا هم ازش عذرخواهی کردم ولی خب دیگه برگشتیم به اون رابطه دوستی

ولی چون فامیلیم عروسیش دعوتیم خانوادگی

خرداد عروسیشه

اما دیگه دوست نیستیم خیلی سرد برخورد میکنه

نمیدونم برم عروسیش یا نه

جشن نامزدیش رفتم باتوجه به رفتار سردش و اینا بعد پشیمون شدم که چرا رفتم

الان خردادماه عروسی اصلیشه مامانم اینا که میرن ولی من میتونم درس رو بهونه کنم نرم

به نظرتون برم یا نه؟

رفتنم ضایع‌تره یا نرفتنم؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نرو چون ممکنه باز پشیمون بشی نرفتی زیاد فکرتم درگیر نکن ضایع نیست

این اواخر یه جوری برخورد کرد انگار بدش نمیاد دوباره دوست شیم همین دودلم کرده

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738

اگه نامزدی هم نرفته بودی اینم نمیرفتی ولی الان میگی رفتی رفتار سرد داشته حالا اگه نری فک میکنه ضایع شدی نرفتی برو و تو سرد برخورد کن و خودتو خوشحال نشون بده و با بقیه گرم بگیر 

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
بحثتون چی بود؟بری بهتره ولی اگه دیدی زیاد گرم نگرفت تو هم تا اخر مجلس سمتش نرو و تو دیدش نباش

دوست ندارم راجب موضوع بحثمون صحبت کنم

ولی یه جوری بود که اونموقع خیلی ناراحت شد

البته حدود دوماه قبل بهش پیام دادم بریم بیرون همو ببینیم گفت آره بریم منتها شرایطی پیش اومد نتونستیم بریم واسه همین حس میکنم شاید میخواد دوباره دوست باشیم که قبول کرد بریم دودل شدن

برو خوش بگذرون چرا نری

تموم شدن اون دوستی برای من غم‌انگیز بود

بیشتر غمگین میشم تا بهم خوش بگذره

نمیدونم چی بگم ولی برو عروسی خوش میگذره

تموم شدن اون دوستی برای من غم‌انگیز بود

بیشتر غمگین میشم تا بهم خوش بگذره

نرو، یه بار رفتی بی احترامی دیدی، دیگه نرو.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706