2733
2734
عنوان

انقد بدم میاد یکی ازم تقلید میکنه

120 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها بخدا قسم حسود نیستم اما نمیدونم چرا بدم میاد کسی چیزی ک من دارم بره دقیقا همونو بخره 

مثلا من عطر با کارات رژ ویکتوریا سکرت ایفوریا چون میدونم بیشتر زنا میزنن نمیزنم اصلا گوگد گرل هم همین طور ... برا خودم دوتا عطر خوشبو دارم خیلی هم دوسش دارم خودم ترکیبی میزنم کسی هم نگف بهم ی بار خریدم دیدم عالی میشه دوتاش باهم بعد همونو میزنم.. همیشه دوس داشتم ی بوی تک بدم .. زن داداشم رفت عین همینو خرید نمیدونم ی جورایی ناراحت شدم آخه این همه عطر رایحه های خوشبو 😿😿باور کنید دست خودم نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
آره بخدا 

لباس میخری میری میبینی عین دوقلو ها 

لوازم خونه میخری میبینی بدو بدو رفت خرید

بابا نه بخیلیم نه بیکار 

ولی چندساعت وقت میذارم میرم خرید فرداش میری جفتشو میخری چکاریه

من به هیچ عنوان برام مهم نیس کی چی بگیره از مال من بگیره یا نه. مگه اون وسیله رو فقط برا من ساختن؟&n ...

درسته حرفت عزیزم من بخدا دست خودم نیس آخه خودم ترکیب کردم عطر و کسی نگفت دوتا رایحه ک خودم دوس داشتم فقط بوش بدم اگه شما هم استفاده میکردی ناراحت نمی‌شدم چون فاصله دوره اما زن داداشم همیشه پیشمه همش هم این دوتا عطر میزنه جلوش رو نکردم ک ناراحتم گفتم مبارکه اون میدونس اخلاق منو ‌ک زیاد خوشم نمیاد رفت دقیقا عین همونو خرید