2733
2734
عنوان

داداشم زنگ زد تهدیدم کرد

1109 بازدید | 58 پست

امروز به جا کلاس با دختر عموم رفتیم تولد دوستمون اونجا عکس اینا گرفتیم دختر عموم استوری گذاشته داداشم و هاید نکرده اونم دیده 

همین داداشم نمیزاره من اینستا نصب کنم منم بلاکش کردم الان هم تولد رفتنم و فهمید هم اینستا داشتنمو هم عکس  گذاشتنم زنگ زد هرچی از دهنش درومد گفت بهم میگه آماده باش الان میرسم  از استرس نمیتونم تکون بخورم خیلی وحشیه گوشیمم میگیره 

این داداشا چی میگن واقعا 

من نمیدونم به اونا چه ربطی داره

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان بابامم نمیدونستن تولدم مطمئنم حق و میدن بهش

مختلط بود؟ اگه مختلط نبود که فک نکنم پدر و مادرت خیلی سخت بگیرن

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2740

اح داداش دیگه چیکاره اس بزن پارش کن ناخونش بکش بگو بتوچه عنچوچک داداشا هم واس ما ادم شدن 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
آره میزنه  نه نمیدونست بابامم خونه نیس

درو قفل کن در اتاقتو نیا بیرون تا مامان بابات برسن یا برو پشت مادرت قایم شو نزنتت بابات اگه ازت دفاع میکنه مظلوم نماییو گریه کن بگو از درس خسته شدم همه هم سن هام اینطورین بعد با مظلومیت و گریه بگو مگه چی کار کردم ببینین هش با دوستامن همشون دخترن تو دست پیشو بگیر کلی گریه کن و جیغ داد 

2706