2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دخترا
حالم خیلی گرفتس به نظرتون حق دارم؟
ما سه ماه بیشتره که تصادف کردیم همسرم ماشین سنگین داره ترمزش برید و کلی ماشین خسارت دید😔 ماشین خودمونم داغون شد از اون روزای سخت هر چی بگم کمه همسرمو بردن برای بازداشت که خداروشکر قاضی کشیک نزاشت ماشینمون تا همین دو هفته پیش گیر بود که شکر خدا گرفتیمش 
سه ماه با بیکاری سخت بود مخصوصا شب عید.
پدرشوهرم خیلی کمک شوهرم میکنه تو درست کردن ماشین پدرشوهرمم کارش ماشین سنگینه
مقداریم ام پول کمک کرده برای خرید اما حسابای اونم بستن و نمیشه بیشتر روش حساب کرد 
حالا من دردم پدرمه که تو این مدت حتی نگفته  دخترم کم و کسری داری یا نه با بچت الانم لنگ ۴۰ ۵۰ تومنیم ماشینو درست کنیم پدرم داره اما حتی یک بار نگفت بهتون کمک کنم بعد بهم پس بدین به جاش میاد عکس ویلا زمین نشونمون میده که میخوام بخرم
دلم شکسته به نظرتون حق دارم دلم بخواد پدرمم پشتمو بگیره و دستمو خالی نزاره جیبمون تهشه و ماشینمون تعمیر گاهه
اگر حق با من نیست ارومم کنین که من توقع نکنم

2728
حق داری اما اگر توقع نکنی راحت تر زندگی می‌کنی. بالاخره زندگی بالا و پایین داره. پدرت هم بهتون ...

اخه الان پدرمو دستمو نگیره کی میخواد کاش حداقال نیاد نشون بده به همسرم که میخواد چیزی بخره

2738
حق داری ناراحت باشی ولی حق نداری توقع داشته باشی من هر دفعه به مامان بابام یه پولی قرض میدادم (ا ...

دقیقاً مامان منم فکر می‌کنه من پولامو پیدا میکنم.

همش توقع داره برا خواهرم و بچه هاش خرجای آنچنانی کنم.

هر چی جنس بنجول میاره مامانم به من میگه فقط بخر از هر کدوم چند تا.

براش مهم نیست نیاز دارم یا نه

هرکسی خودش هرطور دوست داره پولشو خرج میکنه و تو نمیتونی بگی باید بده به من اینطوری خودت راحت تری، ا ...

اگر بخوام توقع نکنم اصلا نباید ناراحت بشم پیش شوهرم خجالت میکشم که پدرش کلی کمک میکنه ولی پدر من نشسته نگاهم میکنه

2706