2737
2734
عنوان

رفتم عقدی همه خیلی تحویلم گرفتن جز

295 بازدید | 18 پست

صمیمی ترین دوستم ک مثل خواهرمه . کلا انگار بام مشکل داشته باشه خودشو ازم دور میکرد و  مثلا یجوری رفتار میکرد که یعنی تورو آدم حساب نمیکنم .🥲 خیلی حالم گرفته شد توقع نداشتم واقعااااااابعد من همش دنبالش میدویدم ک بیا کنارم بشین بچه شو ناز میکردم 😑😑 فازش چی ب‌د

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

فاز تو چی بود دنبالش میدوییدی/: 

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 

لابد یجا ازت ناراحت بوده و بروت نیاورده و تو رفتارش ازت دوری میکنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
اخرین برخوردتون چطور بود

اصن برخورد بدی نداشتیم ولی امروز راستش رو بخوای من زیادی از حد به خودم رسیده بودم جوری ک هرکی منو میدید وایستاد زل میزد حتی یعنی بخاطر اینه ؟آخه همش چث چپ نگا لباسام میکرد بخدا اگ دروغ بگم

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2740
شاید کسی به دروغ راجب تو چیزی بهش گفته

نه وقتی یکم حس میکنه ازش بهترم اینجوری میشه

فاز تو چی بود دنبالش میدوییدی/: 

خب دوستم۶

لابد یجا ازت ناراحت بوده و بروت نیاورده و تو رفتارش ازت دوری میکنه

نمیدونم 

نمیدونم 

ازش بپرس 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
مختلط بود مراسم؟

بله

خب دوستم۶

خب باشه دوستی ک محلت نزاره همون بره ب درک

دست از قضاوت همدیگه برداریم ! به قول مولانا :  نہ تو آنے ڪه همانے نہ من آنم ڪه تو دانے... ️                                                           صبورباش‌اتفاقات‌خوب‌نیازبه‌زمان‌دارن.!🗝 “️ 
2706