2733
2739

دختر خونگی هستم 

از بس مادرم نذاشته بیرون برم وارد جامعه بشم 

تعامل داشته باشم 

خیلیییییییییی ساده ام  صادقم 

خیرخواهم 

به خاطر همین همش اسیب می بینم 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا چند بار ضربه نخوری گرگ نمیشی

خیلی ب ادما اعتماد نکن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740

گرگها همشون یه زمانی بره بودن دوبار ضربه بخوری یاد میگیری

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا