2733
2734

قضیه از این قراره که باتری ماشین شوهرم و پدرم با همدیگه عوض شده حالا بماند که داستانش مفصله ولی تا اینجا بدونین که شوهرم یه باتری داده به بابام که بعد یک و نیم ماه الان باتری خراب شده و من زنگ زدم به شوهرم گفتم قضیه این باتری چیه میشه به من بگی همین که گفتم قضیه باتری چیه عصبی شد گفت این یه چیزیه بین من و پدرت و به تو ربطی نداره و خیلی عصبانی شد  حرف‌هایی زد که نباید می‌زد و بد دهنی کرد منم هی گفتم درست صحبت کن درست صحبت کن ولی هی تکرار کرد و من دیگه زدم به سیم آخر و منم هرچی از دهنم در میومد بهش گفتم و تلفنو قطع کردم مشکلم اینه که واقعاً واقعاً خیلی آدم لجبازیه  همیشه قهرهای طولانی می‌کنه و من دیگه واقعاً خسته شدم همه برنامه‌هام کنسل میشه وقتی قهر می‌کنه و من برای هفته بعد برای کاشت مو براش وقت گرفته بودم با هزار مصیبت رازش کرده بودم و پولشم قراره خودم بدم و بیانه دادم یک میلیون تومان حالا که قهر کرده اقعاً من می‌ترسم که دیگه کاشت مو نیاد و هم بیانم بره هم اون همه زحمتی که کشیدم رازش کردم هیچ بشه واقعاً چیکار کنم کمکم کنید  طرفی هم نمی‌خوام پیش قدم بشم چون واقعاً دیگه داره بد عادت می‌شه

رازی=راضی

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی چرا با هزینه خودت تو این گرونی میخوای واسه آقا مو بکاری جوون ترش کنی و بهش اعتماد بنفس بدی؟؟تازه کلی هم منت کشیدی آقا راضی بشه؟؟

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2728
میشه بگی چرا با هزینه خودت تو این گرونی میخوای واسه آقا مو بکاری جوون ترش کنی و بهش اعتماد بنفس بدی؟ ...

چون دارم اذیت میشم موهاش کچله نمی‌تونم عکس بزارم نه می‌تونم عکس خوب بگیرم نه می‌تونم پیش دوستام برم معذب می‌شم

آره می‌دونم ولی چون خودم تایپ نکردم و به قسمت صوتی کیبورد گوشیم گفتم اون اینجوری تایپ کرده

مهلش نده تا خودش آشتی کنه.

برا کاشت مو هم چه اصراری داری وقتی خودش نمیخواد؟

به درک خودش زشته؛ فردا زوری هم مو بکاره و خدا نکرده چیزی شه از چشم تو میبینه....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
مهلش نده تا خودش آشتی کنه. برا کاشت مو هم چه اصراری داری وقتی خودش نمیخواد؟ به درک خودش زشته؛ فردا ...

خوب آخه من خجالت می‌کشم عروسیمونم نزدیکه می‌خوام تا عروسیمون موهاشو بکاره و در بیاد و عکسامون قشنگ بشه بین همه خوب دیده بشه

چون دارم اذیت میشم موهاش کچله نمی‌تونم عکس بزارم نه می‌تونم عکس خوب بگیرم نه می‌تونم پیش دوستام برم ...

اوووو تو اینستا پره خیلی حتی کم سن هم هستن و مو ندارن

زنهاشونم دم و دقیقه عکسشونو میذارن 

خودت فکر میکنم چون حساس شدی فکر میکنی زشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اوووو تو اینستا پره خیلی حتی کم سن هم هستن و مو ندارن زنهاشونم دم و دقیقه عکسشونو میذارن  خود ...

وولی یکی از آرزوهامه که مو داشته باشه خیلی دوست دارم

چون دارم اذیت میشم موهاش کچله نمی‌تونم عکس بزارم نه می‌تونم عکس خوب بگیرم نه می‌تونم پیش دوستام برم ...

خب مگه از اول اینجوری نبود؟؟این آدم ارزش هزینه کردن نداره آدم عقده ای لجباز من نامزد داشتم سال ۹۳ دو سال باهاش بودم آخرش دو هفته مونده بود به عقد به هم زدم فقط بخاطر قهرهای طولانیش کاری کرده بود ازش نفرت پیدا کرده بودم بیست روز یک ماه قهر میکرد التماسم کرد گفتم نه که نه الان گفتی یاد اون افتادم واقعا این قهرهای طولانی فقط اعصاب خوردی و نفرت میاره

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
وولی یکی از آرزوهامه که مو داشته باشه خیلی دوست دارم

اگه انقدر برات مهمه

پس باید بری منت کشی کنی و هی نازشو بخری تا آشتی کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40