2737
2734
عنوان

محصولات پوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 32 پست
خشکی پوست شما بخاطر خشکی و حرارت کبدتون هستش با توطب سنتی با اصلاح کبد این مشکل رو برطرف میکنیم من ...

گلم من اگزما ندارم من بعد شستشو ناحیه تی صورتم چرب میشه بقیه جاهاش خشک که با یه کرم مرطوب کننده حل میشه 

کلا میگم این برند محصولات ضعیف و بدردنخوری داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبرسان قوی نمی‌خوام پوسته پوسته بشه صورتم

خب ببین من خیلی تو زمینه روتین پوستی واردم 

اگه مرطوب کننده بخوای مرطوب کننده عسل دیپ سنس محشره 

قیمتشم مناسبه 

باید کنارش صورتتو هفته ای یه بار اسکراب کنی 

تو سلول های مرده تو پاک کنه 

یدونه هم سرم اوردینری بگیر با مرطوب کننده دیپ سنس و اسکراب صورت که خودت میتونی درست کنی طبیعی بهتره

که ژل شستشوی صورت هم نداره اونم دیپ سنس مخصوص پوست خشک داره

فقط جمله ای که میگه بندگی کن تمام دنیا واسه تو....
2731

داشتن روتین پوستی خوبه

اما محصولاتی که عکسش گذاشتی یه برند درجه سوم چینی که اصلا مورد قبول پزشک ها و متخصص ها نیست

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
اوردینری سرم زیر چشمو دارم خوبه من خریدم 59 هزار تومان اصالت کالا هم داشت 

۵۹😐😐😐😐😐😐

اوردینری فیک هم ۵۹ نیست

قیمتش هم تو سایتش خودش ۹ دلار به بالاست

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2740
داشتن روتین پوستی خوبه اما محصولاتی که عکسش گذاشتی یه برند درجه سوم چینی که اصلا مورد قبول پزشک ها ...

یعنی بده برندش من ماسک های ورقه ای شو داشتم خوب بود ولی اینو میترسم بخرم هیچ کاری برای صورتم انجام نده

پس اینارو بگیرم خوب میشه مرسی که پیشنهاد دادید حتما میخرم

البته عزیزم چون اوردینری یکم گرونه اول بقیه رو بگیر حل نشد اوردینری بگیر

فقط جمله ای که میگه بندگی کن تمام دنیا واسه تو....
یعنی بده برندش من ماسک های ورقه ای شو داشتم خوب بود ولی اینو میترسم بخرم هیچ کاری برای صورتم انجام ن ...

اره بده در حد همون ماسک خوبه

۵۹😐😐😐😐😐😐 اوردینری فیک هم ۵۹ نیست قیمتش هم تو سایتش خودش ۹ دلار به بالاست

بخدا من خودم خیلی حساسم روی فیک نبودن لوازم آرایش مخصوصا کرم ولی اینو خریدم به این. قیمت اصل هم بود

عزیزم منم پوستم خیلی خشک بود

اما روتین پوستی محصولات اوردینری رو دو سال دارم استفاده میکنم خوب اثر گذاشته و دیگه پوستم خشک نمیشه

ژل الوئه ورا هم گاهی میزنم پوستم رو نرم میکنه

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
بخدا من خودم خیلی حساسم روی فیک نبودن لوازم آرایش مخصوصا کرم ولی اینو خریدم به این. قیمت اصل هم بود

۵۹۰ حداقل نخریدی ؟

2706