2733
2734
عنوان

خواستگارم پیام نداد چرا

493 بازدید | 59 پست

خیلی پیگیر بودن خانوادش  یبار رفتیم بیرون خیلی هم حرف میزد با شوق یعنی تا لحظه اخر فقط یه ریز حرف میزد منو هم رسوند ولی میخوام بدونم چرا پیگیر نشد ؟؟؟🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مامان خواستگارم دوهفته پیش امد دیگه تماس نگرفت صبحی فهمیدم رفتن پیش خالم و شوهرش تحقیق 😐اینا هم دیدن مورد قابلیه  دورش زدن برا دختر خودشون 😂😂😂😂😂

خواستگار قبلیمم عمم دور زد برا اونیکی دختر عموم

منم مامان خواستگارم دوهفته پیش امد دیگه تماس نگرفت صبحی فهمیدم رفتن پیش خالم و شوهرش تحقیق 😐اینا هم ...

عه چه بد 

لعنت بهشون 

اخه این قبلا منو دیده بود 

سنتی بود خواستگاریش 

خیلی هم مشتاق بنظر میومد 

ولی از دیروز هیچ خبری نیست ازش 

2740
منم مامان خواستگارم دوهفته پیش امد دیگه تماس نگرفت صبحی فهمیدم رفتن پیش خالم و شوهرش تحقیق 😐اینا هم ...

وااایی نههه😐😐

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
یعنی چی؟

خاستگار یعنی کسی که خواهان شماست، یعنی به هر طریقی شما رو از قبل میشناخته و‌میخواد شمارو و‌منتظر جواب شماست

اینایی که اینجوری میان خاستگار نیستن میان اشنا شن خب تو اشنایی هم ممکنه هر نظری داشته باشن

خیالت نباشه...به هر دلیلی خبری نشده اصلا مهم نباشه برات...

اخه ما یه فامیل مشترک بینمون هست خب که واسطه بود 

ببین من جوابم بهش منفی اختمالا ولی میخوام رد کردنش ازسمت من باشه تو فامیل ضایع میشم اینجوری🤦😐

2706