2733
2739
عنوان

چرا همه به من حسودی میکنن

185 بازدید | 18 پست

بچها اینطوری نیست که توهم داشته باشم  واقعا طبق اتفاقای زیاد تو این چند سال اینو متوجه شدم 

نه خیلی پرفکتم نه خیلی خاص  تو راهنمایی و دبیرستان به درس خوندنم حسادت میکردن حتی کسایی ک درسشون بهتر بود   سر کلاس اگ یه چیزی و اول از همه متوجه میشدم همینطور  تو لباس پوشیدنم و یا هرکاری ک میکردم  با اینکه شاید اونطرف بهتر یا در حد من بود 

تو فامیلم همینطور از بچگی بزرگا فامیل و بچهاشون حسادت میکردن به تیپ زدنم سر زبونم  با اینکه شاید بچه خودشونم در همون حد یکم کمتر بود  

یعنی تو هر محیطی قرار میگیرم بهم حسادت میشه و خب سر همون حسادت یه سری آسیبا بهم میرسونن 

من یه دختر نرمالم تو همه زمینه یعنی خاص عجیب غریب نیستم این اتفاقا منشا چیه ؟ چون واقعا عذاب میکشم که تو همجا اینطوری بشه شما تجربش و داشتید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااا همزاد من کجا بودی منم اینجورما 

من اصلا آدمی نیستما به کسی حسادت کنم از پیشرفت دیگران خوشحالم میشم 

فک کن تا جایی که من خونه خریدم داشتم گریه میکردم خواهر شوهرم خونه نداره بعد الان هر کجا بخوام به یکی کمک کنم میگم دعا کن اونم خونه بخره 

بعد صداشونو میشنوم که از حسادت چشم ندارن ببینن 😱😱😱

تنها این نیست این ساده ترینشه 

2728
نیست  بارها شنیدم ک تو جاهای مختلف بهم گفتن حسادت بهت میشه   یا اذیت و آزارایی ک بخاطر ای ...

بی منظور میگم حالا ایشالا که تو اونجور نبودی

ولی ما تو کلاسمون یگی داشتیم به شدتتت رو مخ بود اونم چون همه بدشون میومد ازش میگفت حسودن همه

بی منظور میگم حالا ایشالا که تو اونجور نبودی ولی ما تو کلاسمون یگی داشتیم به شدتتت رو مخ بود اونم چ ...

ن میدونم منظورت چیه ولی جز اون دسته نیستم  و خب خیلی رفیق و دوست داشتم ولی قشنگ رفتار حسادت آمیز دوستای صمیم و میدیدم و میبینم با اینکه خودشونم خوبن از همه لحاظ 

2740

سلام باید خودتونو کمتر نشون بدید حتی اگه این نشون دادن یک فرایند طبیعی باشه و واقعا هدفتون تو چشم کردن نباشه اما آدما معمولا چیزایی که ندارن میبینند نه چیزایی که دارند. برای همین چیزاست حسادت میکنن اما مسئله اینه کسی حق کسی دیگه ذو نخورده

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
ولی چرا کس دیگه چشمش مارو نمیبینه من نمیدونم ملت کرم دارن

واای خیلی بده مثلا کلی دلت بخواد یکی موفق باشه و از خوشحالیش خوشحال بشی بعد اونا دنبال بدبختی تو باشن

ن میدونم منظورت چیه ولی جز اون دسته نیستم  و خب خیلی رفیق و دوست داشتم ولی قشنگ رفتار حسادت آمی ...

والا منم بعضی وقتا میبینم داره بهم حسادت میشه

با اینکه چیز خاصی هم ندارم ولی قشنگ برخورد طرف باهام عوض میشه

خودم با خودم میگم تو دیگه چقدر بدبختی اخه😂

واای خیلی بده مثلا کلی دلت بخواد یکی موفق باشه و از خوشحالیش خوشحال بشی بعد اونا دنبال بدبختی تو باش ...

حالا فک کن برا ما میرن از دعا نویس اینا چرت وپرت اینا میگیرن 😂😂😂😂

من اصلا هر کاری میکنم با این دعانویسا مشکل دارم دیگه خوشم نمیاد

والا منم بعضی وقتا میبینم داره بهم حسادت میشه با اینکه چیز خاصی هم ندارم ولی قشنگ برخورد طرف باهام ...

خیلی بده خیلی فک کن این حس و تو ارتباط از بچه ۸ ساله تا پیرزن ۸۰ ساله بگیری😬🥴

2706