2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر چقدر برن حسابداری اشباع شدنی نیست خیالت راحت از همه جا میتونی پروژه بگیری همه شرکت ها حسابدار می‌خوان برای چک حسابدار حسابرس می‌خوان حتی میتونی مشاوره مالیاتی بدی میتونی حسابداری رو تدریس کنی میتونی دوره حسابداری بسازی و فروش آنلاین دوره داشته باشی حتی میتونی علمت رو زیاد کنی و قوانین کشور های دیگه رو بخونی توی لینکدین حساب کاربری درست کنی حسابداری شرکت های خارج از کشور رو به عهده بگیری و درآمد دلاری ایجاد کنی حسابداری خیلی جای کار داره علاقه اگر داری و خوشت میاد توی دنیای اعداد و حساب کتاب غرق بشی حسابداری بخون 

موقعیت شغلیم دارع ؟؟

نه به جز معلمی 

اونم باید از غول استخدامی رد بشی 

حتی برای ارشد هم رشته های درآمدزایی نداشت به نظر خودم روانشناسی و حسابداری بیشتر بازار کار دارن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
هر چقدر برن حسابداری اشباع شدنی نیست خیالت راحت از همه جا میتونی پروژه بگیری همه شرکت ها حسابدار می‌ ...

خیلی دوست دارم قبول شم اونم دولتی واقعا عاشقشم کاش همین امسال قبول شم 

میخوام ببینم رقیبام تو انسانی چقدرن اکثریت که میرن فرهنگیان اون چند درصدی هم که میمونه یا حقوق هست یا روان یا حسابداری

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
2738
نه به جز معلمی  اونم باید از غول استخدامی رد بشی  حتی برای ارشد هم رشته های درآمدزایی ند ...

الان یعنی خوندن حسابداری یا روانشناسی خوندش باعث میشه یروزی ی شغلی گیرمون بیاد یا نه 

الان یعنی خوندن حسابداری یا روانشناسی خوندش باعث میشه یروزی ی شغلی گیرمون بیاد یا نه 

نسبت به رشته های دیگه علوم انسانی بازار کار بهتری دارن روانشناسی تو مقاطع بالاتر مثلا دکترا درامدزاست

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .