2733
2739

مثلن میتونیم رو مبل دراز بکشیم روزا شبا روتخت شیبدار؟؟ یا خوراکی بیاریم براخودمون .دکترا معمولا نمیگن مطلق.میخوام تجربه هاتونو بدونم

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خواهرم بعد سرکلاژ تمیزکاری خونه نمی کرد. خیلی سبک غذا درست می کرد و ماهی دو سه بارم قد نیم ساعت میرفت بیرون.

یه خواهر دیگه م شاغل بود بعد سرکلاژ یه هفته خونه موند بعد رفت سر کار . سر کارش هم اغلب نشسته بود ولی دکتر گفت به هیچ عنوان خم نشه. تا یه هفته قبل زایمان هم سرکار رفت و کسی جز شوهرش هم تو کار خونه کمکش نبود .

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
2728

دستشویی فرنگی بگیر 

زیاد تو حمام زیر آب گرم نرو 

من رابطه ام ممنوع بودم اونو دکترتون باید بگه 

من سر کارهم می رفتم مجبور بودم ولی به خودتون خیلی فشار نیارین خیلی هم نترسین استرس خیلی بدتر از کار کردنه

من یه خواهرم بعد سرکلاژ تمیزکاری خونه نمی کرد. خیلی سبک غذا درست می کرد و ماهی دو سه بارم قد نیم ساع ...

خواهرات سابقه زایمان زودرس داشتن؟ 

من یه خواهرم بعد سرکلاژ تمیزکاری خونه نمی کرد. خیلی سبک غذا درست می کرد و ماهی دو سه بارم قد نیم ساع ...

هر خواهرت یه بچه دارن 

میخوام بدونم کسی که بارداری اول سرکلاژشده دومی هم میشه؟

لطفا برای رسیدن به خواستم صلوات بفرستین
2740
دستشویی فرنگی بگیر  زیاد تو حمام زیر آب گرم نرو  من رابطه ام ممنوع بودم اونو دکترتون بای ...

دسشویی فرنگی میرم حموم هر ده روز کوتاه. کارخونه نمیکنم.همینم ک میرم غذامو گرم میکنم میخورم هم میترسم بد باشه 

خواهرات سابقه زایمان زودرس داشتن؟ 

نه نداشتن 

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
هر خواهرت یه بچه دارن  میخوام بدونم کسی که بارداری اول سرکلاژشده دومی هم میشه؟

میگن معمولا دومی هر سرکلاژ میشن 

ولی هر دو تا خواهرام یه بچه دارن

هر خواهرت یه بچه دارن  میخوام بدونم کسی که بارداری اول سرکلاژشده دومی هم میشه؟

بله اکثرن باید بکنن منم بارداری دوممه

دسشویی فرنگی میرم حموم هر ده روز کوتاه. کارخونه نمیکنم.همینم ک میرم غذامو گرم میکنم میخورم هم میترسم ...

نه عزیزم در اون حدم نیست من سرویکس فکر کنم ۲۵ بود و از زمان سر کلاژ هم گذشته بود 

برای همین تا چند مدت قرص و امپول و شیاب داشتم 

بعد یه مدت دیگه فقط هفته ای یک امپول 

اونقدرا هم اگه مطلق باشه دکترتون میگه

2706