2737
2734

خودش کلا یه بار عکسمونو استوری کرده اونم کلوز فرند و بعدش هم یدونه پست حلقه از دستمون 😂باز من چند تا استوری و دو تا پست گذاشتم 

بهش گفتم من زیاد بذارم همه میگن شوهر ندیده هست بعدم تو چرا نمیذاری میگه بخاطر شغلم (نمیتونم بگم دقیقا چرا و شغلش چیه 😂نمیدونم بهونه آورد یا ن)بعدم گفتم تو نمیذاری از من توقع داری خودت باید بذاری نمیذاری 

حق گفتم یا نه ؟چرا انقد این مردا طلبکارن 🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا مردا خوششون نمیاد عکس خانومشونو تو پیجشون بزارن که رفقا ببینن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

من تمام عکسای پیجم با شوهرمه

ولی اصلا قربون صدقه ش نمیرم تو اینستا

یعنی بهم میگن شوهر ندیده؟🥲

شوهرم میگه هر وقت از خودمون یا تفریحمون استوری میزاری دعوامون میشه واسه همین میگه نزار

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2738

من که خوشم نمیاد عکسمونو بزارم این ور اون ور. نه خودم میزارم نه شوهرم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
چه ربطی داره اونجوری اخلاقی ندارع اگه بدش میاد از منم توقع نداشته باشه 🥴

چیزیه که بین مردا زیاد دیدم. شما لابد تو پیجت فقط رفیقاتن و غریبه نیست مشکلی نداره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706