2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به عشق اعتقاد دارم اما به اینکه مردم نامردن و نباید عمر و جوونیت بزاری هم اعتقاد دارم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

۱۰ سال پیش باهاش آشنا شدم و ۸سال تو همههه شرایط سخت زندگیش کنارش بودم ولی قدرمو ندونست و رفت....

من هیچوقت خسته نشدم ازش حتی وقتی قلبمو شکست هم دوستش داشتم ...🥲

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2740

من قبل ازدواج همسرم رو دوستش داشتم و  بعد از ازدواجم عاشق ایشون شدم 

و به عشق اعتقاد دارم 

اگر احساس الانم رو قبل ازدواج داشتم و عاشق ایشون بودم حاضر بودم سالها صبر کنم برای رسیدن بهش

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

من فقط دو سال موندم گفتم کات اومد ازدواج کردیم نه چند سال حاضر نیستم من سر عمرم نمیتونم ریسک کنم حالا هر چقدر میخواد خوب باشه همش فکر میکنم اگه منو ول کرد رفت با یکی دیگه چی من اصلا اصلا نمیتونم طاقت بیارم منو ول کنه بره یکی دیگه رو بگیره اصلا جنبه و ظرفیت شو ندارم کارم به خودکشی میرسه 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

عشقی ارزش داره به پاش بشینی  که اونم پا به پات کنارت باشه نه اینکه فقط تو بهش  عشق بدی و اون بفکر خودش باشه!

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
من قبل ازدواج همسرم رو دوستش داشتم و  بعد از ازدواجم عاشق ایشون شدم  و به عشق اعتقاد دارم ...

من ی نفر دوس دارم ولی شرایطش اوکی نیس سربازه 

مامانم خیلی تو فشار منو گزاشته 

واقعا گیر کردم باز ی آدم مهربون مثل این پیدا میشه یا ن

2706