2733
2734

وقت بیشتری ندارم براش تازه صبح ها هم مدرسهم😭

من اگر کافر بی دین و خرابم به تو چه؛ تو اگر مستعد نوحه و آهی چه به من..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا 

واس نهایی؟

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2731
عزیزم من توی ۴ روز مطالعه ۷ ساعته المپیاد رتبه دو رقمی اوردم اینکه دیگه جای خودشه معلومه میتونی فق ...

المپیاد چی؟

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2738
عزیزم من توی ۴ روز مطالعه ۷ ساعته المپیاد رتبه دو رقمی اوردم اینکه دیگه جای خودشه معلومه میتونی فق ...

آخه چجوری 

من اگر کافر بی دین و خرابم به تو چه؛ تو اگر مستعد نوحه و آهی چه به من..
دو درس که خیلی کمه چجوری تمومش کنم 

مگه برا نهایی خودشون وقت نمیدن

از قبل نخوندی؟

دو درس که خیلی کمه چجوری تمومش کنم 

بر اساس تعداد روزی که مونده تقسیم بندی کن درسا رو ببین برا هر روز چن درس میرسه تا قبل امتحان سعی کن یه بار خونده باشی

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
2706