2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک شکمو. همونجور که ما الان ترکیبای جدید و من درآوردی درست میکنیم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2728

یه باره که نبوده

در طی سالها یا شاید قرنها به شکل امروزی دراومده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740

به نظرم مواد رو برداشتن قاطی پاتی کردن یه غذا ساختن از مزش خوششون اومد به بقیه هم یاد دادن و ...

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

هرکی بوده خداخیرش بده ....منم ی غذا اختراع کردم شوید پلو را باابگوشت و عدس پلو وکشمش ازشب قبل مونده را قاطی کردم و دم گذاشتم به طرز عجیبی زنده موندم و خوشمزه بود😂

قورمه سبزی رو شنیدم عشایر  اختراع کردن 

گوشت  قورمه که داشتن از سبزی های اون منطقه هم میچیدن و با گوشت خورش میپختن  بعد ها لوبیا هم اضافه شد .

قدمت چند هزار ساله داره

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
نمیدونم ولی خیلی خلاق بودن خدایی 🫤😂اشپزای الان نون تست و خامه و پنیر پیتزا نباشه لنگ میمونن

هر کوفتی دستشون میرسه. یه مشت پنیر پیتزا می‌ریزن روش میذارن توی فر اسمشو میذارن غذا.

یعنی اصالت طعم و پروسه‌ای پخت و اینا همه کشک.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
2706