2733
2739

۸ ساله باهامه نمیاد ازدواج کنیم.گاهی دلمو میشکونه توهین میکنه 

درسته یه تایپکه از نظر شما ولی بقران گریه میکنم

از پس نتونستم جدا شم سواستفاده میکنه 

اخه چجوری از این آدم دل بکنم 

دندون لق رو بنداز دور

اگه دوست داشت همون سال اول میومد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تقصیر خودته ضعف نشون دادی اونم از علاقت سواستفاده میکنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
اراده کن برا همیشه خودتو نجات بده 

خواهری لطفا کمک کن با هر تجربه ای که داری 

این هر روز منو به گریه میندازه یه بار میره یه بار میاد عذاب میکشم انقد خودمو کوچیک کردم منتشو کشیدم 

منم 8 سال باهاش بودم 3 ماهه ک عقد کردیم انشا الله ک شرایطتون اوکی بشه ازدواج کنید. منم نمیتونستم جدا بشم ولی این اخریا تهدیدش میکردم ک ازدواج میکنم چند روزی ولش میکردم تا بالاخره دست ب کار شد 

2740

عزیزم فرد ایده آلش شما نیستی شما رو برای همسری خودش لایق نمیدونه وگرنه معمولا دوستی های هدفمند تا سال سوم چهارم تبدیل به ازدواج میشه 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
خواهری لطفا کمک کن با هر تجربه ای که داری  این هر روز منو به گریه میندازه یه بار میره یه بار م ...

اگه واقعا داری عذاب میکشی بیخیالش شو نهایت یه مدت اذیت میشی بهتر ازاینکه همیشه رنج ببری 

️بَرام هيچ حِسي شَبيعِ طُ نيست . .♡ ️
2706