2737
2734

من تازگی ها پایین تنه ام بزرگ شده به خاطر کم تحرکی....رفتم سالن مطالعه نشسته بودم درس بخونم یهو دیدم شلوارم از خشتک جررررر خورد یعنی یه طور داغونی از چهار طرف هرکدوم اندازه ده سانت شلوار مدلش جذب نبود ها راسته پارچه ای.‌....................مانتویی که داشتم هم زیاد بلند نبود شالو بلنننند انداختم اومدم بیرون تو محوطه بزرگ سالن مطالعه هرکی که داشت می خندید فکر می کردم به خاطر منه بغض کرده بودم اسنپ گرفتم سریع اومدم خونه....................از شانس بد من خیابونمون بسته بود اسنپ سر خیابون پیاده کرد تو راه از همسایه دوران ابتدایی مون تا شوهرخاله مامانم رو دیدم وای خاک تو سرم هنوزم مطمئن نیستم موقع راه رفتن معلوم می شد یا نه..............حالا بگید چه طور لاغر کنم چون همین شلوار رو من از هرطرف دوسانت کوک زده بودم که اندازه بشه حالا کوک ها رو که باز کردم هیچ از شدت تنگی پاره شد.....قدم ۱۷۰وزن ۶۶

خب عزیزم خودتم مقصری شلوار گشاد بپوش با مانتوی بلند چ کاریه

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا لاغری موضعی برو باشگاه طبق تجربه م اون ناحیه خیلی طول میکشه تا لاغر شه و چربی آب کنی خودم با نخوردن برنج و نون یه ساله از سایز ۴۶ رسیدم به ۳۸ ولی باز دارم پر خوری کیکنم چن ماهه حس میکنم تپل شدم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
با این قد که کمبود وزن هم داری که. قد صد و هفتاد تا هفتاد کیلو نرمال حساب میشه و اصلا چاق نیست 

آخه مادرم هم می گه چاق شدی یعنی چون قبلا ۵۶ کیلو بودم الان این وزن گرفتنم به چشم میاد

برا لاغری موضعی برو باشگاه طبق تجربه م اون ناحیه خیلی طول میکشه تا لاغر شه و چربی آب کنی خودم با نخو ...

منم ۳۸ بودم اون موقع ۵۶ کیلو بودم ولی خیلی لاغر به چشم می اومدم و سینه هام کاملا صاف بود

2738
منم ۳۸ بودم اون موقع ۵۶ کیلو بودم ولی خیلی لاغر به چشم می اومدم و سینه هام کاملا صاف بود

من کلا ساعت شنی ام قدمم بلند نیست زیر ۶۰ که باشم خوش تیپم😂شما یا برو باشگاه یا نونو و برنجو کم کن پیاده روی ام خوبه کلا باسن بزرگ برای همه جلوه ی قشنگی نداره

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی