2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوست دارم اون موقع هارو ، زندگی ها بهتر بود ، دغدغه های مردم کمتر بود ، مردم شادتری بودیم ..

آره اینم خوبه ولی خب فقط میشه حسرت خورد ،من فک کنم بری یه زمانی که ببینی واقعیت چی بوده جذاب تره ،مثلا لحظه انقراض دایناسورا 

پس در حقیقت میرفتی از نزدیک ببینی همه بازیاشونو ،من جات بودم میرفتم همه تمریناتشو مرور میکردم و دقیق ...

من میرفتم باهاشون زندگی میکردم روزی صد بار بغلشون میکردم اصن تمام لحظات زندگیشونو نگا میکردم حتی خوابیدنشونو فک کن یه درصد بشه برم ببینمشون الانم برم اوکیما نیاز نی حتما گذشتشونو ببینم الانم همون خدای قدیما 😶❤️

Football is my life is my love ^^
2740
درسته زمان کورورش ما جای الان امریکا و انگلیس بودیم ،زمانیکه ایرانیا مسلمون شدن برمیگرده به دوره ساس ...

اخ اون زمان مگه چنتا امپراطوری بزرگ بوده.ایران .مصر و اعراب همه هم به اندازه خودشون قوی بودن

جبران کنکور؟

نه بابا چ کنکوری 😐😂

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
و زمان رئیس جمهوری خاتمی دوره اول دوران قشنگی بود نه جنگ  نه تورم  زمان گفتگو بود گفتگ ...

اینم خوبه ولی فقط حسرته ،قیمتارو میبینی دلت میخواد بخری ولی نمیتوتی 😄🥺

2706