2733
2734
چرا ؟ 

دوست دارم اون موقع هارو ، زندگی ها بهتر بود ، دغدغه های مردم کمتر بود ، مردم شادتری بودیم ..

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره یه دونه تخم دایناسورم بیار بی زحمت

چشم حتما🤣

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2738

و زمان رئیس جمهوری خاتمی دوره اول

دوران قشنگی بود

نه جنگ  نه تورم 

زمان گفتگو بود

گفتگوی تمدن‌ها

معنای آزادی و دموکراسی از اون روز به بعد تجربه شد

همسایه ها با هامون خوب بودن

ارج و قرب داشتیم

همه شور و حال داشتن

اهل روزنامه و مجله و گفتگو شده بودن

خزانه پر بود

یادش بخیر 

زمان بچگی کریس رونالدو  یا شاید زمان خدافظیش از رئال  زمان خدافظی نیمارم شاید میرفتم&nbs ...

پس در حقیقت میرفتی از نزدیک ببینی همه بازیاشونو ،من جات بودم میرفتم همه تمریناتشو مرور میکردم و دقیق نگاه میکردم ،بعد میومدم تو‌زمان حال تکرار میکردم 

نه خواهش میکنم بزار بخرم .ولی از ایده ات خوشم اومد فکر خوبیه آره طلا ببرم

😂😂😂اره بابا میری یوقت میگیرنت اونجا گرفتار میشی ،میگن از آینده اومده ،هی روت آزمایش میکنن ،طلا هم خواستی ببری شمارشو پاک کن چون با شماره های قدیم فرق داره ،آب کن ببر 😂😂

من برمیگشتممممممم ب سال ۹۸ :)))))))))

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2706