2733
2734
عنوان

بابای شمام سنش رفت بالا سگ اخلاق شد؟؟😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 91 پست
نمیدونم چی میشه که یه بچه در مورد پدرش از این لفظ استفاده میکنه... تو بگو بد عالم باید احترامشو نگه ...

کاشکی اونا اول احترام بچه را نگه دارن

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا برای منم البته من بچه اخرم و کلن پیریه پدر مادرمو دیدم‌. ولی خواهرام میگن جوون بود کتک میزد و ...

منم بچه اخرم بابای من دست بزن نداشتا ولی خب بچه که بودیم کلا فشار کار و اینا زیاد روش بود عصبی بود تا کوچکترین شیطنتی میکردیم داد و بیداد میکرد ولی خب الان واقعا خیلی بهتر شده اصلا حالت عصبی بودن سابقشو نداره

و گاه تمامِ عشق به دور ایستادن است... شاید یه روز ببوسمش اون موقع جونم به لبم میرسه
نگو دختر مگه هر دعایی میگیره؟ بددهنی هم انقدر مقاومت داره مگه؟ به خاطر خودت بهت میگن چون واقعا ع ...

کسی که بچه بدنیا میاره نباید بدی داشته باشه

2731
نگو دختر مگه هر دعایی میگیره؟ بددهنی هم انقدر مقاومت داره مگه؟ به خاطر خودت بهت میگن چون واقعا ع ...

من ک دعامو کردم ایشالا ک براورده میشه 😂😂

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
حالا بابای من با من خوبه ولی با داداشم اصصصلا  داداشمم هی میگه منو از تو جوب پیدا کردی لابد&nb ...

واقعا فاز بعضیا رو درک نمیکنم

هی میگن احترام احترام

بله درسته

ولی ب نظر شما احترام نباید دو طرفه باشه؟؟ 

2740
منم بچه اخرم بابای من دست بزن نداشتا ولی خب بچه که بودیم کلا فشار کار و اینا زیاد روش بود عصبی بود ت ...

اره پیر هم میشن دیگه توانشون رو از دست میدن متاسفانه!

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
قرار نیست مقدس باشه تا ادب رعایت کنی همین که خدا حق بزرگی به گردن همه ما راجع به پدرمادر گذاشته کاف ...

با احترام قبول ندارم

احترامی هم اگه باشه باید دو طرفه باشه

نه اینکه هی شخصیت بچه رو خورد کنن بعد انتظار دست بوسی داشته باشن😏😏

قرار نیست مقدس باشه تا ادب رعایت کنی همین که خدا حق بزرگی به گردن همه ما راجع به پدرمادر گذاشته کاف ...

کسی که بچه بدنیا میاره خودش باید اخلاقشو اول درست کنه

کی گفته؟ اینجوری که نسل بشر از همون اول منقرض میشد خدا هم چنین چیزی نگفته چون خلقت خودش رو میشناسه

یعنی کسی که بچه بدنیا میاره حق داره بد اخلاقی کنه توهین کنه؟ 

عجبب.....! 

با احترام قبول ندارم احترامی هم اگه باشه باید دو طرفه باشه نه اینکه هی شخصیت بچه رو خورد کنن بع ...

کسی حق نداره بچه شو خرد کنه

ولی چیزی که من گفتم حرف خداست ، وگرنه من مادر می‌دونم بداخلاقی های بچه م هم برمیگرده به رفتار خودم ، نمیتونم توقع داشته باشم

ولی در برابر مادر پدرم می‌دونم که خدا راضی نیست باهاشون درشتی کنم، هرچقدر هم ناراحت باشم از دستشون

2706