2733
2734
عنوان

بابای شمام سنش رفت بالا سگ اخلاق شد؟؟😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

استارتر خودت و پدرت چند سالتونه؟

من بچه اخرم و پر جمعیتیم پدرم خیلی اروم تر از قبل شده

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
نه بابا پیر میشن خرفت میشن

من پدرم برعکس

جوونیاش مستبد و خودرای بود

الان رو به پیری میره گوگولی شده😄

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇

تاپیک حق اصلا حرف دله منو زدی ولی هرکارم کنن پدرتونه شما با اخلاق خوب اونو تحت تاثیر قرار بده اخه یه مرده تو سختی و. تنهایی ها نمیتونه گریه کنه و خرج زندگی رو میده

؛ خواستار پایان محکوم به ادامه🫠✨🌱
بابای من ک از اولم همین بود ما باهاش حرف میزنیم میپره بهمون فامیلاش حرف میزنن باهاش چشماش قلبی میشه ...

وای مامان خدابیامرز من عاشق فامیلاش بود اینجدری😂 فامیلاش اگه آشغالترین سوغاتی روی کره زمین و براش میاوردن واسش ارزشمند بود من از ترکیه ده سال پیش پارچه اوردم متری ۲۰۰ هژار به پول ایران میگفت اه اه این چیه خاله ام از کربلا چادری براش اورده بود داغوووون متری پنج هزار تومن فکر کنم میگفت این طلاست🤣🤣

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2706