2737
2734

بهم توضیح میدید 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

مثلا میگن فلانی سرسنگین رفتار میکنه باهات 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

زیاد از خودت حرف نزنی،زیاد از اون سوالای شخصی نپرسی،دلقک بازی درنیاری،آروم و با لبخندی ملیح بشینی یا قدم بزنی،جوک و خاطره خنده دار گفتن و زیاد خندیدن هم با سرسنگین بود در تضاده

یعنی در حد معمول و وسط رفتار کنی 

یعنی قهر نیست خیلی هم صمیمی نیست؟ درسته 

زیاد از خودت حرف نزنی،زیاد از اون سوالای شخصی نپرسی،دلقک بازی درنیاری،آروم و با لبخندی ملیح بشینی یا ...

عزيزم یعنی قهر نیست خیلی صمیمی نیست؟ 

2740
آره 

ما با همسایمون رفت امد داشتیم به خاطر اذیت و زبون درازی بچش دیگه رابطه قطع کردیم مامانم میگه چرا بابچه ی همسایه کل‌کل میکردی من میخواستم با همسایه رفت امد کنیم منم به مامانم گفتم خوب تو رفت امد کن من نه میام نه میخوام بچش بیا مامانم گفت بابا اون سنگین شده رفتارش نمیشه رفت امد کنی 

یعنی فلانی خودشو میگیره ، فلانی محل نمیزاره ، به طرف مقابلش اهمیت نمیده 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌