2737
2734
عنوان

فازش چیه؟؟؟؟ طلاق

213 بازدید | 26 پست

در حال طلاقیم..من و‌بچم توی خونه هستیم ‌‌شوهرم رفته پیش خانوادش دوماهه..یه ماه پیش برام عدم تمکین زد منم جواب اظهارنامشو دادم که من تمکین میکنم این شما هستید که‌ منزل رو ترک‌ کردین و ...حالا امروز دوباره برام ابلاغیه اومده اینبار ازم شکایت کرده برا تمکین!!!!! فازش چیه این احمق؟؟؟میتونه محکومم‌ کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اخه مهلت خونه تموم شده وکیل منم گفت از جات پا نشو تا حکم تخلیه بیاد...اونم رفته یه جای پرت خونه گرفت ...

قصد خودتون چیه؟؟ میتونید بدون همسر ادامه بدید؟؟ 

ایشون ظاهرا نمیخوان زندگی کنن

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
دیکه هیچکدوم نمیخوایم

حتما میگه مهرت رو ببخش، قصدشم اذیت هست

اونقدری مرد نیست بخواد اذیت نکنه، زندگی که ازش بچه داره رو داره تمام میکنه با چالش کمتری تمام کنه

من خودمن شرایط شمارو داشتم ولی بچه نداشتم

متاسفانه بعد دوسال که تو پروسه طلاق بودم یه خونه داغون گرفت، منم زدم به سبم اخر گفتم میام، رفتم یه شب تو اون خونه، صبح اومدم خونه پدرم،، و حکم به نفع من صادر شد

میتونی با دوتا شاهد بری اون خونه جدید که گرفته یکی دوساعت باشی بعد اونا امضا بزنن و برکردی خونه پدریت

اره اینه قانون ضعیف ما، اینکه اینهمه خیانت فراوون شده، 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
بنظرت اکه ثابت بشه اون رفته عواقبی براش داره؟

صددرصد 

تمکین رو زمانی میگیرن که مرد تو خونه باشه و زن خونه رو ترک کرده باشه 

شما میتونید از ایشون واسه ترک انفاق (ندادن نفقه) شکایت کنید 

2706