2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دماغ گوشتی پپاهای لاغر و شکم گنده جنس دندون و ناخون و استخون افتضاح قد 158 اینا و بدتر از همه بیش فع ...

بی حوصلگی افتضاح تر از بیش فعالیه من انقدری یی حوصله و خسته و ارومم آرزوم بود بیش فعال باشم 

رونها و پاهای خیلی چاق    موی کم پشت

دقیقا منم چاقی پای وحشتانک که مادر بزرگم داره ب خاله هامو مادرم رسیده ب هیچکدوم از دختر خاله هامو حتی خواهرم این ژن نرسیده فقط من چاقی پا دارم😑

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740
بی حوصلگی افتضاح تر از بیش فعالیه من انقدری یی حوصله و خسته و ارومم آرزوم بود بیش فعال باشم 

ابجی باور کن خیلی بده تو یه جمعی نشستی همه عالم و ادم دارن میخندن بعد پاهای تو گز گز میکنه برا راه رفتن که پاشی اهنگ بزاری بدویی تحت هر شرایطی دلت میخواد بلند شی بدویی باعث تنووع طلبی و عدم تمرکز که میرینه تو درس خوندن  و ایندت که هیچی نگم بهتره در ضمن نمیتونی یه کار ثابت انجام بدی هی نظرت عوض میشه مثلا تو انتخاب شغل 

اگ بگم گریت میگیره🥲

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"

استرسی بودن 

از مادربزرگم ارث بردم 

برا همه استرس داشته تا برای خروس همسایه گریه میکرده 

منم الان همینم 

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 

موی فرفری

خشکی فوق زیاد دست و پا و  پوسته پوسته شدنش،و همش درحال کرم زدنم

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2706