2733
2739

هرررلحظه با هرکاری با هر اشپزی با هر سفری خاطرات بابام جلو چشمام میااد خییلی منو دوست داشت و سر به سرم میذاشت من چکار کنم با دوری عزیزم😭😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزممم برات ناراحت شدم😔😔😔

اصلا نمیتونم لحظه ای بهش فکر نکنم همش جلو چشمامه😭😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
2740
خداوند پدرتون رو بیامرزه و به شما صبر بده

😭🙏

من😔

خییلی سخته خیلی😭

پارتنرم پدرشو تو سانحه از دست داد  خیلی عذاب وجدان داره دقیقه آخری باهاش بدرفتاری کرد

😔😔😔😔

بمیرم...خیلی سخته خدا مادرتو براتون حفظ کنه...بابای منم خیلی سر به سرم میزاره کوچولو بودم زیاد دوسش نداشتم جدی بود بزرگ که شدم عاشقش شدم خیلی دوسم داره و باهام شوخی میکنه...فکر نبودنش دیونم میکنه‌...عزیزم برای شادی روح پدرت صلوات میفرستم...ازدواج کردی؟نمیدونم چرا ادم وقتی ازدواج میکنه خیلی بیشتر قدر خانوادشو میدونه من اینطوری شدم...هر شب با فکر اینکه نکنه از دستشون بدم میخوابم و از خواب میپرم انگار دارم دیوونه میشم از این فکر...همیشه میگم کاش من زودتر از همشون بمیرم😭😭😭😭

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉
سلام عزیزم. خدا رحمتشون کنه ان‌شاءالله با آقا امیرالمومنین علیه السلام محشور بشن. برا شادی روحشان ...

سلام بانو ممنونم ازتون😔😔🙏🙏

2706