2733
2739

مثلا من خودم پنیر با شیره ارده ام باشه کنارش چ بهتر🤣

مثلا تو حلیم هم شکر میریزم هم نمک همزمان😂😁

یا سالاد الویه رو با تن ماهی دوس دارم😂

همین امروز خوردم

بروکلی با لیموترش با دیپ ماست سون و سماق

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی سم خالصی اسی 😅😅

من پلو و پنیر  خیلی دوست دارم یه گوجه هم خورد کنی نمک بزنی باهاش بخوری عالیه 😋شوهرم ولی میگه این چیه میخوری🤣

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

من پنیر با مربا میخورم عاشقشم 

من توی آش رشته بجای کشک ماست میریزم خیلی خوشمزه میشه حتی از کشک هم خوشمزه تر

من می‌دونم تو امسال مال من میشی دلبر من دور چشای نازت بگردم🧸♥️
2740
ترنج جان اون سماق آخرش دقیقا برای چی بود🥴

سماق با ماست قاطی کن

یه سس محشر میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

پنیرخامه ای بامربامیخورم وهمچنین شیره خرماباپنیر .

ماکارونی باماست 

سالادو باغذامیخورم خیلیا جداگانه میخورن ولی من تاقاطی نکنم بهم نمیچسبه 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸

ماست و گوجه قاطی 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706