2737
2739

کلمه میگه، جمله در حد آب بده 

مفهوم حرفامون و میفهمه خدا رو شکر 

وقتی میریم پارک انگار مفهوم صبر کردن و نمیدونه اگه کسی رو تاب باشه طاقت نداره آنقدر داد میزنه تاب تاب میکنه تا طرف پیاده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بچه من هم ۲ سال و نیم هستش  ۲۰ تا کلمه میگه مفهموم حرفامون هم میفهمه

ولی بچه تا ۳ سال حرف نزنه جای نگرانی نداره 

من میخوام تا ۳ سالگی منتظر باشم اگه حرف نزدن میبرمش گفتار درمانی 

بعدش هم مهد کودک هم خوبه اونجا زودتر یاد میگیره

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

اون صبر نکردنش بخاطر ذوق بازی و تاب سوار شدنه که طبیعیه عزیزم 😍 بعد اینکه بنظرم بچه ها باهم خیلی فرق دارن حتی تو حرف زدن. دخترعموی شوهرم الان سه سالشه تازه داره جمله هاشو قشنگ میگه تا چندماه پیش فقط کلمه میگف که خیلی نگرانش بودن. ولی خداروشکر الان جمله هم میگه و خیلی شیرین زبونه . بعضی بچه ها دیر زبون باز میکنن ولی بازم میخای خیالت راحت شه ببرش پیش یه دکتر 

2706